اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

ذخیره پرداخت های WeChat Pay در بلاک چین

12

بنابر گزارش اخبار ارز مدیر برنامه ی WeChat Pay برنامه ی پیام رسان و پرداخت های تلفن همراه در آسیا اکنون اقدام به ذخیره کردن رسید های خود در بلاکچین کرده است.

مدیر عامل شرکت بایننس ، جانگ پنگ ژائو این موضوع را در توییت اظهار کرد.

ذخیره کردن رسید در بلاکچین

اخبار ارز : در حالی که WeChat و AliPay ، دیگر برنامه ی بزرگ بازار ، هر دو خیلی مایل به صحبت در مورد تصویب  ارز دیجیتال در سیستم عاملهای خود نیستند ، اما مسلما ذخیره کردن رسید در بلاک چین,  ممکن است شروع خوبی باشد.

هم فروشندگان و هم کاربران سعی در ایجاد سیستم عامل هایی بهتر برای دارایی های ارز دیجیتال دارند. متأسفانه ، Tencent ، شركت حامی WeChat ، در زمان دسترسی به ارزهای دیجیتال ، به طور جدی اقدامات محدود كننده ای را ارائه می دهد.

این شرکت در صفحه شرایط و مقررات به روز رسانی شده ی خود توضیح می دهد که هر کاربر ، یا منحصرا فروشنده ، که معاملات خود را با ارزهای دیجیتال از طریق WeChat Pay ثبت کرده اند، باید حساب کاربری خود را پاک کند.

نه تنها این ، بلکه Tencent هم برای نظارت بر هرگونه فعالیت رمزنگاری شده در برنامه WeChat در نظر گرفته شده است.

این نظارت شامل ردیابی معاملات و نشانه گذاری بر فعالیت های مشکوک از سوی کاربران است.

 WeChat و AliPay
WeChat و AliPay

بایننس اقدام WeChat و AliPay را شروع می کند

طبق اعلامیه ی اخیر ، بایننس ، یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری، در حال آزمایش بر روی تاییدیه ی WeChat Pay و AliPay به عنوان روش های پرداخت است.

هدف اصلی این است که به کاربران این امکان را بدهد که بدون دردسر رفت و آمد از طریق بانکها ، به آسانی خدمات واریز و برداشت را انجام دهند.

در حال حاضر ، شرایط ایجاد سپرده WeChat Pay و AliPa فقط برای تعداد محدودی از کاربران و تنها در حالت بتا در دسترس هستند.

بایننس اعلام کرده است که اگر نسخه بتا به خوبی یافت شود, این قابلیت ها را برای همه سیستم عامل ها و کاربران به مرحله اجرا در می آورد.

تهیه و ترجمه :   گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.