اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

کیف پول ارز دیجیتال گرام برای رایانه های شخصی(نسخه آزمایشی)

2

تلگرام جدیدا کیف پول ارز دیجیتال خود یعنی گرام (Gram) را در نسخه ی آزمایشی برای رایانه های شخصی انتشار داده است .

در گزارش کوین دسک چنین آمده است که کاربران از این به بعد می توانند به صورت آزمایشی نسخه کیف پول گرام (gram)  را بر روی سیستم عامل لینوکس ، ویندوز و مک  64 بیتی نصب کنند .

 

عرضه گرام
عرضه گرام

توسط این کیف پول کاربران می توانند تا کلیدهای خود را در شبکه آزمایشی (تست نت) TON دریافت کنند. وقتی که میخواهید یک آدرس جدید را داشته باشید، ۲۴ کلمه امنیتی (Seed) کیف پول برای بازیابی آن در صورت مشکل به شما می‌دهد و از شما می‌خواهد که کلمه ای  عبور برای پرداخت‌های خود درس کنید پس از انتخاب وگذراندن مراحل، میتوانید از کیف پول خود برای ارسال و دریافت گرام استفاده کنید.

ورود به نسخه آزمایشی

هنگامی که وارد این نرم افزار می شوید یک پیام برای شما با این مضمون نشان داده می شود:

” اکنون شما یک کیف پول دارید که کنترل آن در دست شماست بدون هیچ واسطه و بانکداری”

کاربرانی که این نسخه را دریافت میکنند می توانند با استفاده از یک ربات خاص در تلگرام  5 الی 20 توکن به صورت آزمایشی در اختیار داشته باشند که فقط برای تست کاربرد دارند و ارزشی ندارند .

به گفته ی یکی از افرادی  که از این کیف پول و امکانات آن استفاده است تایم انجام تراکنش تنها یک دقیقه طول می کشد ولی با این حال پیامی هم در آن به نمایش می آید که به شما  می گوید در هنگام شلوغ بودن شبکه ممکن است بیشتر طول بکشد .

بلاک چین تلگرام که با نام اختصاری TON هم شناخته می شود پروژه ای است که تلگرام با جذب سرمایه ای در حدود 1.7 میلیارد دلاری اجرایی کرد.

عرضه رسمی تلگرام قرار بود 9 آبان ماه انجام شود در شهریور انتشار کدهای فول نود برای شبکه باز تلگرام؛ کاوشگر بلاک و نود اعتبار سنج این شبکه بودیم .

 

ارز دیجیتال تلگرام
ارز دیجیتال تلگرام

بعد از آنکه توسط کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا پروژه گرام به تعویق افتاد تاریخ عرضه گرام به اواخر آوریل 2020  جابجا شد  تلگرام در نامه‌ای که به سرمایه‌گذاران خودش داشت خواسته بود تا شفاف سازی وضعیت قانونی گرام، تعویق ضرب‌العجل انتشار بلاک چین را قبول کنند. به گفته SEC توکن‌های تلگرام، اوراق بهاداری بدون ثبت هستند و باید پیش از انتشار زیر نظر قوانین این کمیسیون مورد بررسی قرار بگیرند .

در تاریخ 18 و 19 فوریه سال پیش رو، تلگرام در دادگاه برای دفاع از خود حاضر می شود  و بتواند عرضه گرام را به بازار بفرستد.

بازنویسی و فراوری: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.