اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

استخدام مدیر جدید فدرال رزرو ایالات متحده برای تحقیق در زمینه ارزهای دیجیتال

0

فدرال رزرو ایالات متحده در حال استخدام مدیر بخش پرداخت های خرده فروشی خود در واشنگتن است.

در روز 3 نوامبر، بانک مرکزی ایالات متحده یک فرصت شغلی جدید را برای وب سایت خود اعلام کرد.

این موسسه به دنبال یک مدیریت جدید به منظور کمک به تحقیقات ارز دیجیتال، استابلکوین و فن آوری اطلاعات توزیع شده است.

علاوه بر وظایف و مسئولیت های اصلی ، این مقام همچنین مدیر را ملزم به ارتقاء و کمک به توسعه و اجرای سیاست ها، مقررات و تحقیقات جدید در رابطه با سیستم های پرداخت خرده فروشی می کند.

استخدام جدید در بخشی از  پرداخت های خرده فروشی خواهد بود، که به مسائل نظارت بر چک و خدمات خودکار ترخیص کالا از بانک های فدرال رزرو ، تسهیل تحقیقات در نوآوری و پرداخت های خرده فروشی ، و مسائل حوزه ی سیاست و مقررات که مربوط به سیستم های پرداخت خرده فروشی است, می پردازد.

حداکثر درجه حقوق و دستمزد ذکر شده درجه 29 فدرال است ، بدین معنی که فدرال رزرو مایل است سالانه 250 هزار و 700 دلار بپردازد.

یک ماه پیش ، دو عضو کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده از فدرال رزرو سوال کردند که آیا برنامه ای برای راه اندازی ارز دیجیتال دلار آمریکا وجود دارد؟، و ابراز نگرانی های خود مبنی بر اینکه اهمیت دلار آمریکا موجب به خطر افتادن تصویب گسترده ارزهای دیجیتال فیات را به خطر بیفتد را بیان کردند.

این واقعیت که بانک مرکزی در حال حاضر نقش مدیر پرداخت های خرده فروشی خود را که شامل ارزهای دیجیتال ، استابلکوین و لجر فناوری های توزیع شده می باشد ، می تواند نشانه ای از این باشد که فدرال رزرو حداقل در حال تحقیق در مورد این امکان است.

فدرال رزرو در ایالات متحده
فدرال رزرو در ایالات متحده

“پایان دادن به تسلط بر دلار آمریکا معنی ندارد”

در ماه سپتامبر ، سیمون پاتر ، مقام پیشین فدرال رزرو اظهار داشت كه پیشنهادات پایان دادن به تسلط دلار آمریكا با جایگزین كردن آن با ارز دیجیتال ، بی معنی است. او افزود:

وی گفت:

“من هیچ بحثی را نمی بینم که معقول باشد وقتی هنوز بازار سرمایه بزرگ و نقدینگی در ایالات متحده دارید ، ولی یک ارز مشخص که بتوانید چیزهایی را خریداری کنید و یک بازار کامل داشته باشید ، وجود ندارد. این مسئله زندگی را برای اقتصاد جهانی سخت تر می کند.”

تهیه و ترجمه :  گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.