اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

خرید بیت کوین توسط یکی از برنده های لاتاری 500000دلاری

2

یکی ازاهالی ایالت ایلینوی که 500,000 دلار در یک قرعه کشی  برنده شده بود،گفته است  که نیمی از جایزه خود را، ماه اردیبهشت، صرف خرید بیت کوین کرده است

وی که با نام کاربری Joxnlol درسایت ردیت فعالیت دارد، امروز با منشر کردن عکسی  از خود و چک قرعه کشی ، نوشت:

برنده شدم. و بعد نیمی از این پول را ماه می بیت کوین خریداری کردم. اگر حواسم نبود، 8 ماه یادم بیارید.

65 %سود تا به الان این برنده لاتاری

به گزارش کوین تلگراف، او که 30 فروردین قرعه کشی را برنده شده بود گفت که  در اریبهشت ماه، نصفی از جایزه خود را برای خرید بیت کوین هزینه کرده است. میتوان گفت وی سودی که تا به این لحظه برده است حدود 65 درصد می باشد.

 

Joxnlol با بیان این مسئله که میخواهد تا یک سال آتی بیت کوین‌های خودش را حفظ کند در پستی دیگر گفت:

حداقل تا  سال دیگر نمیخواهم کاری با بیت کوین‌ها انجام بدم. پول را برای پس انداز خودم و خالکوبی کنار می‌گذارم. تنها کاری که با پول‌هایم انجام دادم این بوده که یک ماشین گرفتم و اجاره عقب افتاده خانه را پرداخت کردم.

مالیاتی در حدود 125000 دلار

قابل توجه است  که جایزه 500,000 دلاری او بعد  از کسر مالیات به 357,000 دلار رسیده است؛ این بدین معنی می باشد که سرمایه گذازی که برای خرید بیت کوین انجام داده است 178,500 دلار بوده است.

کسانی که زیر نوشته‌های Joxnlol کامنت گذاشته اند ، بر روی دو نکته هم عقیده هستند: اول آنکه اگراشتباه کند، حداقل تمام سرمایه‌اش را در بیت کوین سرمایه‌گذاری نکرده است. دو اینکه او بامنتشر کردن عمومی عکس چهره‌اش، خطر تبدیل شدن به یک قربانی برای تبهکاران را به جان خریده است.

Joxnlol  اعلام کرده است که بیت کوین‌هایش را در نرم‌افزار معامله رابین هود (Robinhood) نگه‌داری می‌کند چرا که به عقیده او، گم کردن یک کیف پول سخت‌افزاری برایش آسان تر است و ترجیح می‌دهد که سرمایه‌هایش توسط نمونه‌های متمرکزی است که توسط شرکت‌های ثالث متمرکز نگه‌داری شود.

BashCo، از شخصیت‌های فعال در صنعت رمزارزهای دیجیتال، در توییتر با اشاره کردن  به مطلب Joxnlol می‌نویسد:

محبوبیت این توییت باعث می‌شود این سوال را بپرسم که آیا هنوز هم یک فرد عادی بیت کوین و بخت آزمایی [به اشتباه] با هم مرتبط می‌داند یا نه. بیت کوین مثل پول عادی است. ولی اگر همین جمله را توییت کنم، بیست نفر هم لایک نخواهند کرد.

تا به اینجا توییت BashCo توانسته 630 لایک بگیرد و نوشته اصلی Joxnlol هم 2,700 بار پسندیده شده است.

بازنویسی و فراوری: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.