اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

ارز دیجیتال تتر یک روش پرداخت محبوب بعد از بیت کوین

3

استابلکوین Tether تتر به عنوان یک روش پرداخت محبوبیت زیادی کسب می کند به طوری که برخی از تحلیلگران می بینند که در رقابت با بیت کوین ( BTC ) و اتر ( ETH ) رو به رو شده است .

همانطور که بلومبرگ در 25 اکتبر گزارش داد ، پردازنده پرداخت های ارز دیجیتالی CoinPayments با افزایش سریع محبوبیت تتر, آن را  به عنوان وسیله ای برای پرداخت ثبت کرد.

در این سایت که دارای 2.4 میلیون کاربر است، Tether در حال حاضر حدود 30٪ از این حجم را به خود اختصاص داده است که 30 برابر بیشتر از یک سال گذشته بوده است.

ارز دیجیتال تتر
محبوبیت استابلکوین تتر بعداز بیت کوین

طبق گفته CoinPayments ، برنامه بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت تقریباً 60٪ از حجم  هشتاد درصدی در سال گذشته را کاهش داده است ، در حالی که تتر Tether توانسته است اتر را از مکان دوم خارج کند.

طبق نظریات کاربران ، آن تتر را با توجه به توانایی که این استابلکوین برای جلوگیری از نوسانات قیمت دارد، انتخاب می کنند.

نظر مدیر اجرایی CoinPayments در مورد tether

شان مک ، مدیر عملیات اجرایی در CoinPayments.net، گفت:

“بازرگانان برای جلوگیری از بی ثباتی ، بیت کوین ، اتریوم ، ریپل را می پذیرفتند و آن را به تتر Tether تبدیل می کردند. اکنون می بینیم که پرداخت ها فقط به طور مستقیم با Tether انجام می شوند. “

همچنین ، تتر Tether با استقبال گسترده تری در بین انواع بازرگانانی که در دریافت خدمات پردازش کارت اعتباری مشکل دارند یا مجبور به پرداخت هزینه های بالا با پردازش کارت اعتباری هستند ، رو به رو بوده است.

همچنین ماه گذشته ، Tether خبر از راه اندازی استابلکوین جدید مرتبط با یوان دریایی چینی لقب CNHT به آن داد.

واحد پول جدید با پشتیبانی دلار آمریکا (USDT) و یورو (EURT) به سایر سهام های متصل به تترTetherمی پیوندد.

تتر قصد دارد بخشی از پیشنهادات آینده ی خود را با انتشار نسخه ای توسط پشتیبانی از سبد کالاهایی مانند طلا ، نفت خام و لاستیک  از استابلکوین توسعه دهد کند.

تهیه و ترجمه :   گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.