اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

امضا تفاهم نامه مالی بلاک چین بین دبی و NBD امارات

4

امضا تفاهم نامه مالی بلاک چین بین دبی و NBD امارات

اخبار ارز دیجیتال : دبی و NBD  امارات  تفاهم نامه ای را برای راه حل های مالی بازرگانی بلاک چین امضا کردند.

اتاق تجارت و صنایع دبی (DCCI) تفاهم نامه همکاری را با NBD امارات امضا کرده است.

روزنامه خبری Saudi Gazette خاورمیانه روز 14 اکتبر گزارش داد که DCCI، که به عنوان مرکز تجارت بین المللی در دبی فعالیت می کند، با بانک دولتی دبی، امارات NBD، تفاهم نامه ای امضا کرده است.

این بانک که از نظر دارایی یکی از بزرگترین گروه های بانکی در خاورمیانه است، راه حل های تأمین مالی تجارت دیجیتال جاده ابریشم، با نام طرح 10X, دبی را ارائه می دهد. ، که از فناوری بلاکچین برای دیجیتالی کردن فرایندهای تجاری در دبی استفاده می کند.

دبی 10X برنامه ای است که در آن بخش های مختلف دولتی وظیفه تحقیق و بکارگیری,  فناوری های جدید و مخرب را برای اداره و عملکرد خود دارند.

حمد بومیم ، رئیس و مدیر عامل شرکت DCCI ، با بیان اینکه توافق و امضای تفاهم نامه  با امارات NBD یک گام بزرگ برای ابتکار عمل است ، افزود:

“امور مالی تجارت یکی از مهمترین ابزارهایی است که امروزه برای تسهیل تجارت داخلی و تجارت بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا معاملات را برای واردکنندگان و صادرکنندگان ساده می کند.”

شرکت DCCI در اوایل ماه ژوئیه تفاهم نامه ای را با اتاق بین المللی تجارت و استارتاپ blockchain مستقر در سنگاپور با نام Perlin امضا کرده بود تا به بکارگیری راه حل های تجاری بلاکچین بپردازد.

در همان ماه، DCCI وارد همکاری با مرکز بین المللی مالی دبی، بانک مشرق و شرکت fintech Norbloc برای راه اندازی علمی بر مبنای بلاکچین بر ضوابط مشتریان خود در به اشتراک گذاری داده کنسرسیوم در سال 2020 شد.

املاک و مستغلات دبی مبتنی بر بلاکچین

اخبار ارز دیجیتال : در ماه ژوئن ، Cointelegraph گزارش داد كه دپارتمان املاک دبی و شركت ارتباطات از راه دور Etisalat با هدف اجرای استاندارد های دولتی هوشمند و معرفی مدیریت بدون كاغذ و قراردادهای دیجیتال برای معاملات املاك ، تفاهم نامه ای مربوط به فناوری بلاک چین در املاك و مستغلات را امضا كردند.

Www.cointelegraph.com         : منبع ترجمه

تهیه و ترجمه :       گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.