اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

20% افزایش قیمت ارز دیجیتال استلار

0

قیمت استلار پس از سوزاندن بنیاد نیمی از تمام ارزهای دیجیتال 20٪ افزایش می یابد.

قیمت ارز دیجیتال XLM در حال افزایش است. این افزایش پس از آنکه گروهی به نام بنیاد توسعه استلار (SDF) 55 میلیارد ارز دیجیتال را از بین برد – به طور موثر بیش از نیمی از نشانه های Stellar Lumens را به آتش کشید ، رخ داد.

SDF اعلامیه خود را در یک پست وبلاگی انجام داد و منجر به افزایش 24 ساعته قیمت بالای 20٪ شد.

به وقت گرینویچ (06:10 UTC) ، XLM با قیمت 0.081 دلار آمریکا معامله شد و در 24 ساعت گذشته 19٪ و در هفته گذشته 24٪ رشد داشته است.

نمودار قیمت XLM و تأثیر استلار بر این ارز دیجیتال:

نمودار XLM و تأثیر استلار بر ارزهای دیجیتال
نمودار XLM و تأثیر استلار بر ارزهای دیجیتال

این بنیاد که در سال 2014 تأسیس شد ، خود را به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی توصیف می کند که “از توسعه و رشد شبکه ستاره ای” حمایت می کند و قصد دارد استلار را به “استاندارد پرداخت جهانی” تبدیل کند.

SDF با ارسال آنها به یک حساب نامشخص ، ارزهای دیجیتال – به ارزش 4 میلیارد دلار در زمان فروش را سوزاند.

او گفت:

 Stellar استخراج نشده است، بنابراین لیومن ها (lumens ) اکنون در دستان مردمی هستند، زیرا ما در طول چهار سال گذشته سخت تلاش کرده‌ایم که به این نقطه برسیم. همانطور که برای تخصیص دو لیومن دیگر، بعد از یک عالمه فکر، ما به این نتیجه رسیدیم که این پروژه ها خیلی زمان بر هستند. SDF می‌تواند کم‌تر زمان بگذارد و کار را انجام دهد تا با استفاده از لیومن کم‌تر انجام گیرد 

وی افزود که giveaways و airdrops (ایستگاه های هوایی مجزا) تخصیص لیومن را کاهش داده‌اند.

دلیل تخصیص کمتر لیومن ها

SDF توضیح داد كه چرا تصمیم گرفتند تخصیص لیومن خود را كاهش دهند:

“یک برنامه کوچکتر در مواجهه با عموم مردم به همان اندازه تأثیر می گذارد. شبکه و اجتماع اطراف استلار اکنون به اندازه کافی قوی هستند که به SDF اجازه می دهند لیومن کمتری تخصیص دهد – ما فقط یک تکه از کل بسیار بزرگتر هستیم و بودجه ما در این حد اجازه کار خواهد داد. “

 

این بنیاد همچنین به برنامه جهانی Giveaway Stellar (برای ایستگاه های هوایی مجزا) اشاره کرد که راهی برای پایان دادن برنامه های Giveaway Partner آنها خواهد شد.

اگرچه SDF با اکثر قریب به اتفاق ارزهای دیجیتال خود از بین می رود ، اما هنوز حاوی 30 میلیارد ارز دیجیتال XLM است که می تواند از این طریق برای عملیات ، برنامه های مالی و مشارکت های خود استفاده کند. این بنیاد گفت که آنها هیچ لیومن اضافی را نخواهند سوزاند.

 

حرکات بزرگ استلار توسط بیت کوین و سرویس اصلی ردیابی altcoin Whale Alert نیز تأیید شد.

این اقدام فقط چند روز پس از رالی افزایش سرمایه در بازار به 10 ارز دیجیتال برتر درآمده است. این ارز دیجیتال در روز جمعه هفته گذشته توسط ارز دیجیتال ژاپنی Coincheck نیز ثبت شد.

بازار ارز دیجیتال در مورد این موضوع نظر چندانی نداشت ، در حالی که بسیاری از تحلیلگران برای بیان نظرات خود به توییتر رفتند.

نیک کارتر ، بنیانگذار شرکت تجزیه و تحلیل بازار رمزنگاری Coin Metrics گفت:

“من یکی از این موارد را خواهم گفت که این واقعیت که XLM فقط 20٪ از اخبار ارز دیجیتال را به خود اختصاص داده است (به جای 100٪) چرا که 50٪ از لیومن ها در حال سوختن است ، شواهد محکم علیه پایان این نابودی است.”

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع اخبار ارز دیجیتال کریپتونیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.