مصوبه ماینینگ برای کشور یک لکه ی ننگ است .

1

بنیان گذار نظام صنفی رایانه ای اقای امیرحسین سعیدی نائینی در پنل ماینینگ کنفرانس مدیریت دانش؛ اقتصاد و بلاک چین شرکت کرده و ازجنگ اقتصادی بین ایران و آمریکا گفت و ماینرها سربازان اقتصادی این جنگ هستند.

این کنفرانس در  صبح روز گذشته و در سالن همایش‌های شهید قندی برپا شد  که پنل ماینینگ آن  پس از منتشر شدن مصوبه برق ماینینگ از بخش‌های قابل توجه بود

سعیدی نائینی در این رابطه در کنفرانس چنین گفته است که ما در یک جنگ اقتصادی با آمریکا هستیم که بر اساس گفته های مقام معظم رهبری بخش خصوصی سربازان اقتصادی ما می باشند و از هر دید که به این مسئله نگاه داشته باشیم وظیفه ی ما کمک کردن به ماینرها می باشد .

وی در ادام ی صحبت هایش در رابطه با این مسئله اضافه کرد که اگر این موضوع جنگ اقتصادی در کشور را کنار بگذاریم شما به عنوان یک فردی که در دولت در هیئت وزیران رفت وآمد دارید ماینر را مانند یک اسلحه که از دست سربازان خود گرفته باشید که فشنگ آن همان تولید می باشد.

ماینینگ
ماینینگ

سخنرانی سعیدی نائینی در کنفرانس افزود:

سعیدی نائینی به حساس بودن آمریکا بر روی ضعیف شدن دلار خود حساس است اشاره می کند و می گوید در حدود ده سال می باشد که پدیده ای با نام ارز دیجیتال مطرح شده است و اگر چیزی در حدود 30 درصد انرژی را به این موضوع اختصاص داده بودیم در حدود 50 تا 60 میلیارد دلار در حال حاضر ذخیره ارزی داشتیم که این کار انجام نشد و فرصتی که داشتیم را از دست دادیم.

نائینی  ماینرها را و سرمایه  گذاری در این حوزه را مخصوص افراد نخبه دانست و  با اشاره به اینکه این مصوبه تا به حال چندین بار از هیئت دولت برگشته گفت که این موضوع به این معنی است که تماما به جز آقای اردکانیان مخالف بوده اند .

وقتی وزارتخانه تصمیم گرفت که در اوج جهالت نسبت به این موضوع بود و معاون وزیر نیرو گفتند که مساجد دارند از این دستگاه های استفاده می کنند من کاری ندارم  ایشان اطلاعی  ندارند در این موضوع که این دستگاه ها سرو صدای زیادی دارند و نمیتوان در محیط مسجد ها از آن ها استفاده کرد.

بازنویسی و فراوری: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.