اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

مشتریان ریپل بالای 50 درصد رشد داشته اند. هفت درصد از مشتری های این ارز دیجیتال از ریپل به عنوان ارز بین مرزی استفاده می کنند.

5

ریپل (Ripple) ، ارز دیجیتال بلاک چین (blockchain) مستقر در کالیفرنیا با تمرکز بر فناوری های پرداخت ، نشان داد که مشتری های سال جاری 50٪ رشد داشته است ، در حالی که حدود 7٪ از ریپل (XRP) برای نقدینگی مرزی استفاده می کنند.

برد گارلینگ هاوس ، مدیرعامل ریپل ، در مصاحبه اخیر با یكی از همكاران فوربس گفت:

“امسال هنوز بهترین ارز دیجیتال (crypto) برای ما ریپل بوده است.”

در آخرین اطلاعیه خود ، ریپل گفت که از 300 مشتری پیشی گرفته اند ، در مقایسه با 200 تا در ابتدای سال 2019. علاوه بر این ، ریپل بدون ارائه عدد دقیق ، اعلام کرده است که شاهد رشد ده بر یک ساله در سال جاری در معاملات در شبکه پرداخت خود بوده است.

همچنین ، این شرکت اعلام کرد که اکنون مشتری هایی که از RippleNet در “بیش از 45 کشور” استفاده می کنند ، در مقایسه با “بیش از 40 کشور” در ژانویه سال جاری است.

افزایش مشتری های ریپل

از آنجا که این استارتاپ سال گذشته اعلام کرده است که نقدینگی بر اساس تقاضا (ODL) خود را اعلام کرده و در آن از ریپل برای رفع ضرورت پیش پرداخت در پرداخت های مرزی استفاده می شود ، آنها با بیست مشتری که اکنون از ODL استفاده می کنند ، همکاری کردند. این اطلاعیه ها در رابطه با MoneyGram ، goLance ، Viamericas ، FlashFX و Interbank پرو نیز صدق می کند. این شرکت از افزایش بیش از هفت برابر معاملات با استفاده از ODL از پایان سه ماهه اول تا پایان اکتبر ، بدون ارائه عدد دقیق گزارش داده است.

ODL در ابتدا راهروهای پرداخت را در مکزیک و فیلیپین ارائه داد و پس از آن به استرالیا نیز گسترش یافت – به عنوان مثال ، شرکت بزرگ انتقال پول MoneyGram که ODL را پیاده سازی کرده بود ، پرداخت های مرزی را به مکزیک و فیلیپین از ایالات متحده می فرستد ، با این وجود ریپل راهرو پرداخت آینده خود را اعلام کرد. گسترش به برزیل ، در حالی که برای سال 2020 نیز راهروهای دیگری را در سراسر APAC (کشورهای آسیا و اقیانوسیه) ، EMEA (اروپا ، خاورمیانه و آفریقا) و LATAM (آمریکای لاتین) در نظر دارد.

 افزایش حجم ریپل

در آخرین گزارش سه ماهه بازار خود ، برای Q3 ، ریپل گفت: “مشتری های ریپل با ODL مبادلات خود را انجام می دهند ، از جمله MoneyGram و دیگران ، در سه ماهه آخر سال مشتری های این ارز دیجیتال 75٪ افزایش یافته است و حجم دلار در ODL بیش از پنج برابر از Q2 به Q3 افزایش یافته است.”

در همین حال ، در مصاحبه با اخبار ارز دیجیتال Forbes ، Garlinghouse گفت که آنها بیش از 20 مشتری با استفاده از ریل برای نقدینگی مرزی دارند. وی همچنین افزود که ریپل “دوهزار مشتری با میلیون ها دلار مبادله در هفته دارد.

وی گفت که تعداد زیادی پروژه در خط مقدم ریپل ساخته شده است و حتی بیشتر شرکت ها با گذشت زمان از ریپل استفاده می کنند. مدیر عامل شرکت می گوید:

“و ما حتی شرکت هایی داریم که در یک مقطع بر روی یک صندوق پستی متفاوت ساخته شده اند و به دنبال مهاجرت به دفترخانه ریپل هستند زیرا کارآمدتر است.”

پرداخت های مرزی ریپل

در حالی که برخی می گویند ارز دیجیتال ریپل “Google fintech” است ، Garlinghouse آن را با آمازون مقایسه می کند و می گوید:

“اولین ورود آمازون به کتاب ها بود و اولین بار که ریپل به بازار می رود ، پرداخت های مرزی است. ما به دنبال سایر بخش های عمودی خواهیم رفت و امیدواریم در سال 2020 نیز سهم بیشتری در این زمینه داشته باشیم. “

اخیراً ، گارلینگ هاوس گفت كه ریپل در حال مذاكره در مورد “سرمایه گذاری” و سرمایه گذاری های بالقوه “چندگانه” است و تخمین می زند كه حدود 100 قرارداد جدید در سال 2019 منعقد می شود. و با افزایش مشتری در این هفته مواجه خواهد شد.

در زمان نوشتن (9:35 به وقت گرینویچ) ، ریپل با 0.29 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 1.31٪ کاهش داشته است ، اما در هفت روز گذشته 1.05٪ افزایش یافته است.

 

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع اخبار ارز دیجیتال کریپتونیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.