تنظیم کنندگان چینی برای بازرسی از شرکت های استخراج ارز دیجیتال افزایش می یابند

0

تنظیم کنندگان در استان مستقل چینی مغولستان داخلی همچنان به سرکوب شرکتهای ماینینگ و  استخراج کریپتو این استان ادامه می دهند.

گلوبال تایمز در 13 نوامبر گزارش داد كه منطقه مستقل مغولستان داخلی چین خود را برای شركتهای معدن كریپتو محكور می كند ، زیرا قصد دارد واحدهای بازرسی و تنظیم کنندگان بیشتری را برای اطمینان از “پاكسازی و اصلاح شركت های معدن كریپتو توكان” در منطقه اعزام شدند.

ماینینگ ارز دیجیتال

بازار ارز دیجیتال در چین به پایان رسیده است

شرکتهای معدنی  ارز دیجیتال ، اهداف اصلی این بازرسی های برنامه ریزی شده ، نمادی از اقتصاد واقعی هستند. بنابراین شرکت هایی که از این سیاست های ترجیهی دولت بهره مند شده اند ، شامل نرخ برق داخلی ، زمین و مالیات “با تظاهر به مشارکت در صنعت داده های بزرگ می باشد.

در ماه سپتامبر گزارش شد که دولت داخلی با صدور اطلاعیه ای خواستار پاکسازی بنگاه های معدن کریپتو شد.

پنج بخش در مغولستان داخلی نیاز به اصلاح صنعت معدن در استان را احساس كردند ، در حالی كه موضع تنظیم كنندگان اظهار داشت كه صنعت “معادن” ارز دیجیتال متعلق به نوآوری شبه مالی غیر مرتبط با اقتصاد واقعی است و نباید از آنها حمایت كرد.

هنوز معلوم نیست که این موج از بازرسی های جدید چه تاثیری بر معدنچیانی که در مغولستان داخلی کار می کنند ، تأثیر خواهد گذاشت.

با این حال ، به نظر می رسد بسیاری از کسانی که در صنعت ماینینگ ارز دیجیتال داخلی کار کرده اند ، قبلاً به کشورهای دیگر منتقل شده اند. یانگ وانگ ، پژوهشگر ارشد موسسه Fintech دانشگاه رنمین چین ، گفت:

“اکثر افرادی که می دانستم در صنعت ماینینگ رمزگذاری داخلی کار می کنند ، قبلاً مشاغل خود را به کشورهای آسیای جنوب شرقی مانند سنگاپور منتقل کرده اند. آنها احساس کردند که بازار ارز های دیجیتال در چین به پایان رسیده است.”

هزینه های blockchain چینی تا سال 2023 از دو میلیارد دلار فراتر رفت

با توجه به گزارش های اخیر چین هزینه تکنولوژی بلاک چین 2 میلیارد دلاری در سال 2023 می رسد، که ادعا می کند نرخ رشد مرکب سالانه توسعه بلاکچین در چین به 65.7٪ در سال های  2018-2023 ببینید تجاوز خواهد کرد.

این گزارش در ادامه خاطرنشان می کند که بخش عمده ای از هزینه های زنجیره ای چین در سال 2019 به بخش بانکی اختصاص داده شده است. در حالی که سایر صنایع با هزینه بالا شامل تولید ، خرده فروشی ، خدمات حرفه ای و ساخت فرایندها بودند.

تهیه و ترجمه : گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.