اخبار ارز دیجیتال از پیروی شرکت ال جی از صنعت بلاک چین خبر می دهد.

6

اخبار ارز دیجیتال به گفته فعالان صنعت در کره‌جنوبی، از غول های فنی ال جی در پاسخ به تلفن اخیر سامسونگ Klaytn خبر می دهد که قرار است تلفن هوشمند خود را با استفاده از بلاک چین و یا کیف پول دیجیتالی بیت کوین (bitcoin) به بازار عرضه کند.

ال جی نزدیکترین رقیب داخلی سامسونگ است و طبق گزارشی از روزنامه چوسون (Chosun) ، ال جی مشتاق واکنش به آخرین توسعه سامسونگ است ، هفته گذشته به طور رسمی توسط شرکت تابعه Kakao Ground X تأیید شود.

چوسون (Chosun) می گوید که منابع صنعتی تأیید كرده اند كه ال جی “احتمالاً” به زودی از تلفن بلاک چین خود رونمایی خواهد كرد ، و در پی انتشار نسخه کیف پول بلاک چین (Blockchain Wallet) سامسونگ در اوایل سال جاری ، ال جی با تعدادی از توسعه دهندگان dapp (برنامه کاربردی غیر متمرکز) دیدار كرد تا درباره هم‌کاری احتمالی آینده بحث و تبادل نظر کند.

اخبار ارز دیجیتال ال جی
اخبار ارز دیجیتال ال جی

پیش بینی روزنامه چوسون راجع به واکنش ال جی در اخبار ارز دیجیتال

با این حال ، اگرچه چوسون می‌گوید که با توجه به اخبار ارز دیجیتال تقریبا ً همه متخصصان موافق هستند که ” ال جی به احتمال زیاد به ابتکار عمل تلفن Klaytn  سامسونگ واکنش نشان خواهد داد ” برخی بر این باورند که ال جی به جای آن می‌تواند به دنبال راه دیگری از نوآوری برای تلفن‌های هوشمند خود باشد .

خروجی رسانه‌ها به نقل از یک منبع داخلی که در اخبار ارز دیجیتال نامش فاش نشده است می‌گوید که سامسونگ ” یک گزینه جذاب‌تر را برای سازندگان بلاک چین ایجاد می‌کند ” چون شرکت قبلا ً یک کیف پول ارز دیجیتالی برای تلفن‌های هوشمند بازار dapps دارد “.

آل جی یکی از حامیان شناخته‌شده فن‌آوری بلاک چین است و در حال کاوش در گستره‌ای از راه‌های تجاری مرتبط با بلاک چین بوده‌است . این شرکت پلتفرم بلاک چین Monachain را راه‌اندازی کرده‌است و در حال کار با کیت بانک بزرگ بر روی یک رمزنگاری کار می کند – که توسط بسیاری تصور می شود یک ارزدیجیتالی یا stablecoin است. این شرکت همچنین قصد دارد با کشاورزان در یک پروژه بلند پروازانه بلاک چین مدرسه ای کار کند .

علاوه بر این با توجه به اخبار ارز دیجیتال اوایل سال جاری میلادی ، ال جی برای کیف پول ارز دیجیتالی هوشمند تلفن همراه در ایالات متحده ثبت اختراع کرد و عضو شورای مدیریت Klaytn Ground X شد.

منبع ترجمه- https://cryptonews.com/

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.