اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

صرافی Huobi Global تا اواسط نوامبر حساب مشتریان ایالات متحده را مسدود می کند

2

صرافی ارز دیجیتال Huobi Global اعلام کرده است که کل حساب های مشتریان ایالات متحده را در تاریخ 13 نوامبر مسدود خواهد کرد.

هووبی در یک پست وبلاگ خود در تاریخ 3 نوامبر اظهار داشت که با توافق نامه کاربری خود به صراحت می تواند استفاده مشتریان آمریکایی خود را از بستر تجاری خود متوقف خواهد کرد.

به همین دلیل ، Huobi Global به تدریج حساب های مشتریان آمریکایی را غیرفعال کرده است تا سریع تر از انجام معاملات یا انتقال بیشتر وجوه جلوگیری کند.

این صرافی که اخیراً مبادله ارز رمزپایه را در آرژانتین انجام داده است، تا 13 نوامبر برای مسدود سازی حساب به همه ی کاربران امریکایی خود مهلت داده است.

تا این تاریخ ، مبادله های بیت کوین ( BTC ) یا تتر ( USDT ) استرداد می شود و به مشتریان آسیب دیده اطلاع رسانی می کند تا وام های گرفته شده خود را با تفاوت نرخ معاملات بازگردانده و سایر ارزهای دیجیتال را از حساب خود خارج کنند.

در این اطلاعیه ، Huobi اظهار داشت که محیط نظارتی آمریکا برای ارز رمزنگاری شده ، آن را مجبور کرده است که کاربران مستقر در ایالات متحده را از این پلتفرم منع کند.

با این حال ، Huobi Global کاملاً از بازار ایالات متحده خارج نخواهد شد ، بلکه مشتریان آمریکایی خود را به سمت ” شریک استراتژیک منحصر به فرد خود در  ایالات متحده ” ، یعنی HBUS مستقر در سانفرانسیسکو هدایت می کند.

HBUS شبیه Binance.us

در واقع HBUS مختص برای خدمت به مشتریان مستقر در ایالات متحده در نظر گرفته شده است. مشابه Binance.US ،  صرافی HBUS مستقل از صرافی بزرگتر فعالیت و اجرا می شود.

اخبار ارز دیجیتال اعلام کرده است در تاریخ 16 نوامبر ، جوش گودوود ، رئیس اروپا و آمریكای Huobi Global ، گفته می شود كه در رویداد Crypto DeFiance در جشنواره بلاک چین BlockShow Asia 2019 در سنگاپور سخنرانی می كند. Goodbody درمورد موضوعاتی از قبیل سرانجام مالی سنتی و مزایای مبادلات غیرمتمرکز به منظور امنیت شبکه ای بحث خواهد کرد.

اخبار ارز دیجیتال

اقدام Huobi جهت راه اندازی درگاه لیر ترکیه

اخبار ارز دیجیتال: در ماه اکتبر ، Huobi Global اعلام کرد که در اواخر سال 2019 درگاه فیات را برای لیر ترکیه راه اندازی خواهد کرد.

با راه اندازی این درگاه ، Huobi به کاربران ترکی این امکان را می دهد از واریز  ارز فیات از طریق انتقال سیم کارت تا مبادله اصلی استابلکوین Tether را انجام می دهند، که بعد از آن نیز تجارت ارز دیجیتال Huobi Global قابل استفاده است. کاربران Huobi از ترکیه قادر به تجارت با 50٪ تخفیف در مورد معاملات خواهند بود که با نگه داشتن  توکن ملی Huobi Token ( HT ) می توانند آنها را کاهش دهند.

تهیه و ترجمه :   گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.