اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

برای سرمایه گذاری بلند مدت بیت کوین مناسب است یا طلا؟

0

در کدام کلاس دارایی 10،000 دلار سرمایه گذاری بیت کوین یا طلا را هدایت می کنید؟ یک شرط وجود دارد شما نمی توانید وجوه را برای 10 سال طولانی و سرمایه گذاری بلند مدت لمس کنید.

طبق نظرسنجی توییتر که توسط نماینده سابق ایالات متحده ، ران پاول پل ساخته شده است ، بیت کوین و طلا گزینه های برتر هستند ، در حالی که رمز نگاری پیشرو با غلبه بر این فلز گرانبها به عنوان سرمایه گذاری انتخابی با بیش از 55 درصد آرا. طلا که در اوایل روز پیشرو بود ، 37٪ از نمایش خوبی برخوردار است. بقیه آراء در سراسر اوراق خزانه داری ایالات متحده 10 ساله گسترش یافته است که کمتر از 2٪ بازده است و یادداشت های فدرال رزرو به ترتیب 6٪ و 2٪ است.

سرمایه گذاری بلند مدت

قبل از اینکه بیت کوین صدرنشینی کند ، پیروان پولس بر روی سرمایه گذاران طلا در موضوع توییتر تیز کردند و ترجیح روشنی را برای رمزنگاری نشان دادند.

بیت کوین در مقابل طلا به نظر می رسد ، سرمایه گذاری های Grayscale اخیراً دومین بازرگانی Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) را برای کمپین “Drop Gold” راه اندازی کردند. تبلیغات رسانه ای Grayscale ممکن است هدف طلا باشد ، اما رسانه اصلی جریان مالی عکس های خود را در بیت کوین گرفته است. بلومبرگ در گزارشی به یک آکادمی تگزاس اشاره می کند که ادعا می کند “یک نهنگ تنها در دستکاری بیت کوین در سال 2017 بود.” اگر آنها به دنبال تحریک جامعه رمزنگاری بودند ، کار می کرد.

طلا یا ارز دیجیتال
طلا یا ارز دیجیتال

ماتی گرینزپن ، تحلیلگر ارشد eToro ، از جمله کسانی بود که با تکان دادن ، نظریه دانشگاه رو به هم زد و در یادداشت امروز گفت: “نه بعید است که قیمت نهنگ BTC Fueled 2017 افزایش یابد: روایت محتمل تر از آنچه باعث افزایش قیمت شد ، شور و اشتیاق بی رویه ده ها میلیون نفر در سراسر جهان در صنعت نوظهور ارز دیجیتال بود ، نه نتیجه یک نهنگ واحد.

رقابت بین بیت کوین و طلا امسال شدت گرفته است پس از آنکه بازده اصلی ارز دیجیتال  بازده فلزات گرانبها را به ترتیب نزدیک به 150٪ و 17٪ کاهش داده است. ما از ران پاول پرسیدیم که کدام یک از دارایی ها در نظرسنجی به آن رای داده است ، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم.

بازنویسی و فراوری: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.