اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

پیشنهاد کمیسر امور مالی اتحادیه اروپا برای قانون مشترک ارز دیجیتال

7

اخبار ارز دیجیتال: کمیسیون مالی اتحادیه اروپا ، والدیس دومبروسکیس برای ارائه قوانین جدید برای تنظیم ارزهای دیجیتالی از جمله ارز دیجیتال لیبرا فیسبوک متعهد شده است.

طبق گزارش رویترز ، پیش از این در 8 اکتبر, نمایندگان قانونگذاری اتحادیه اروپا در این مورد گفتگو کرده اند ، دامبروبسکیس اعلام کرد:

“اروپا به رویکردهای مشترکی در مورد دارایی های ارز دیجیتال مانند” لیبرا “نیاز  دارد. من قصد دارم قانون جدیدی را در این باره پیشنهاد کنم. “

فعالیت های Dombrovskis ( دامبروسکیس 

اخبار ارز دیجیتال: از سال 2004 تا 2009 به عنوان نخست وزیر و وزیر دارایی لتونی و به عنوان عضو پارلمان اروپا فعالیت می کرد ، اکنون دامبروسکیس در جستجوی انتصاب مجدد به عنوان معاون اجرایی کمیسیون اروپا می باشد.

در صورت انتصاب مجدد، وی وظیفه دارد اطلاعات لازم را با عنوان ” نتیجه اقتصاد بر مردم ” اعلام کند,  و همچنان به مسئولیت خود در حوزه عضویت کابینه خدمات مالی کمیسیون و فعالیت های مربوطه برای “تعمیق بیشتر اتحادیه اقتصادی و پولی اروپا ” را انجام دهد.
دامبروسکیس علاوه بر تأکید بر لزوم قانون گذاری ویژه ارز دیجیتال  ، از لزوم نقش اتحادیه برای مقابله با “رقابت ناعادلانه ، امنیت سایبری و تهدیداتی برای ثبات مالی” سخن گفت.

مخالفت وزرای دارایی اتحادیه اروپا با لیبرا

اخبار ارز دیجیتال: در 7 اکتبر ، Cointelegraph گزارش داد که وزیر دارایی آلمان ، الف شولز اظهار داشته است که او به شدت در مورد پروژه ارز دیجیتال Libra فیس بوک تردید دارد.

استابلکوین پیشنهادی رسانه های اجتماعی تیتان نیز عکس العمل سردی از جانب برونو لو مایر ، وزیر دارایی فرانسه دریافت کرده است ، و تا جایی پیش رفته است که می گوید نباید ارز دیجیتال لیبرا مجاز به ورود در خاک اروپا باشد ، زیرا این امر موجب نادیده گرفتن تسلط اقتصادی کشور ها می شود.

منبع ترجمه :        www.Cointelegraph.com

تهیه و ترجمه :    گروه نویسندگان اخبار ارز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.