اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

صدور پیش نویس قانون اتحادیه اروپا با توجه به یورو کوین

3

طبق گزارش اخبار ارز دیجیتال پیش نویس سند صادر شده توسط اتحادیه اروپا نشان می دهد که این اتحادیه باید صدور ارز دیجیتال خود را نیز در نظر بگیرد.

آیا اتحادیه اروپا مخالفت علیه ارز دیجیتال را آغاز خواهد کرد؟

خبرگذاری رویترز در تاریخ 5 نوامبر گزارش داد كه پیش نویس مورد نظر – كه هنوز هم در حال اعمال برخی اصلاحات است – از كشورهای عضو این مجمع درخواست می كند تا رویكرد مشترکی را برای توسعه ی ارزهای دیجیتال را، که احتمالاً اعمال ممنوعیت برای پروژه های پرخطر است را ارائه دهند.

اگر پیش نویس به شکل فعلی آن تصویب شود ، که احتمال دارد در اوایل ماه آینده اتفاق بیفتد ، می تواند عواقب بسیار گسترده ای را در پی داشته باشد. به طور دقیق تر ، رویترز اظهار می دارد که چنین قانونی می تواند به یک برنامه نظارتی اتحادیه اروپا علیه ارزهای رمزنگاری شده تبدیل شود.

بانک مرکزی اروپا برای در نظر گرفتن یورو کوین

اخبار ارز دیجیتال اعلام کرد پیش نویس تهیه شده توسط ریاست جمهوری فنلاند اتحادیه اروپا همچنین حاکی از این است که بانک مرکزی اروپا باید صدور ارز دیجیتالی خود را در نظر بگیرد:

“بانک مرکزی اروپا و سایر بانک های مرکزی اتحادیه اروپا می توانند فرصت ها و چالش های مربوط به صدور ارزهای دیجیتالی بانک مرکزی را, از جمله با در نظر گرفتن مراحل مشخص برای این کار بطور مفیدی کشف و اجرا کنند.”

پیش نویس مورد نظر در این جمعه مورد بحث قرار می گیرد و چشم انداز تصویب آن در 5 دسامبر ارائه می شود.

همانطور که Cointelegraph در اواخر ماه سپتامبر در یک تحلیل اختصاصی گزارش داد ، ارز دیجیتال اروپا به طور فزاینده ای به عنوان پاسخی برای استابلکوین لیبرا فیس بوک دیده می شود.

اخبار ارز دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

تهیه و ترجمه :  گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.