اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

مشخص شدن اثبات سود آوری اتریوم 2

8

به گفته ی یکی از مدیران ارشد کانسنسیس  که مطابق انتظارات، فول نود ها در اتریوم 2 سالیانه باید در حدود ۴.۶ تا ۱۰.۳ درصد سود، می توانند ببرند. که در قالب ارز دیجیتال شبکه یعنی اتریوم، به فول نود ها ( اعتبار سنج ها )  میرسد.

بر طبق گزارش کوین تلگراف رئیس بخش استراتژی فرآورده های شرکت بلاک چینی consensys  کالین مازر در اظهارات خود چنین گفته است که برای اینکه بتوانید یک اعتبار سنج در اتریوم 2بشوید باید 32 اتریوم را داشته باشید که در زمانی که این مقاله نگارش می شد ارزشی در حدود 5.760 دلار بوده .

کوین دسک طبق گزارشی که منتشر کرده است چنین گفته است که مایزر این خبر را در یک رویداد بلاک چینی که در 3 آبان برگزار شد اعلام کرده است.

اتریوم 2 نتیحه بروزرسانی
اتریوم 2 نتیحه بروزرسانی

اتریوم 2 نتیجه یک بروزرسانی در اتریوم

اتریوم2 که نتیجه یک بروزرسانی در بلاک چین اتریوم می باشد که دستورالعمل ها و الگوریتم شبکه را از اثبات کار به اثبات سهام عوض می کند , در این بروزرسانی انجام شده اعتبار بلاک ها از استخراج کننده ها به اعتبارسنج های معتبر منتقل می شود .

 

همانطور که در قبل توسعه دهندگان شبکه ی اصلی اتریوم با هم به نتیجه رسیدند انتظار میرود که ارتقای اتریوم به نسخه ی اتریوم 2 در مورخ سوم ژانویه 2020 به سرانجام برسد یعنی چیزی در حدود دوماه دیگر برای نسخه ی دوم اتریوم صبر کنیم .

 

در طی همین رویدادی که پیشتر درباره آن خواندیم مایزر یک ابزار جدید برای اعتبارسنج ها را به مرحله رو نمایی کرد این ابزار جدید به اعتبار سنج ها اجازه می دهد که امکان محاسبه ی سود خالص و ناخالص را با در نظر گرفتن هزینه های سخت افزاری بدهد .

موسس اتریوم، ویتالیک بوترین موضع خود را با تشبیهی درباره‌ی پیشرفت‌های کامپیوتر‌های کوانتومی گوگل  چنین ابراز کرد و درتوییت خود رایانه کوانتومی گوگل و رایانه کوانتومی واقعی را به بمب‌های هیدروژنی و بمب‌هایی که به همجوشی هسته‌ای کار می‌کنند مثال زد و در ادامه اضافه کرد :

احتمال اثبات شدن  یک پدیده و ظرفیت تبدیل شدن آن به یک برتری مطلق وجود دارد، ولی هنوز تا استفاده‌ی کاربردی از آن بسیار فاصله می باشد .

بازنویسی و فراوری: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.