اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

هاوینگ بیت کوین کش فاجعه بار می باشد.

3

چیزی حدود 161 روز تا هاوینگ بیت کوین کش مانده است به همین دلیل دان هلد از صرافی کراکن چنین اظهار نمود که هاوینگ بیت کوین کش میتواند منجر به نابودی این ارز دیجیتال گردد.

هاوینگ اتفاقی است که در طی آن پاداش استخراج برای ماینرها برای اثبات کار نصف می شود.

طبق گزارشی که بیت کوینیست داده هاوینگ بیت کوین نزدیک می باشد اما تفاوتی که هاوینگ بیت کوین  و بیت کوین کش دارد فرضیات در مورد تغییرات قیمت این دو ارز دیجیتال پس از هاوینگ می باشد .

هاوینگ بیت کوین کش
هاوینگ بیت کوین کش

 

عده ای از متخصصین در صنعت ارز دیجیتال هاوینگ پاداش استخراج بیت کوین کش را فاجعه بار دانستند .

این اولین بار است که پاداش استخراج بیت کوین کش نصف می شود و از همین رو نمی توان تغییرات قیمت بیت کوین را پس از هاوینگ به آن مرتبط ساخت.

دان هلد: هاوینک بی کش فاجعه بار است

مدیر توسعه کسب و کار صرافی کراکن دان هلد در صحبت هایی که در رابطه با هاوینگ بیت کوین می باشد چنین گفت :

هاوینگ برای بی کش (Bcash) بسیار زیان بار است

اول هاوینگ بی کش را خواهیم داشت، سپس هاوینگ پاداش استخراج  ، پس از آن ماینرها به سراغ بیت کوین می‌روند  در مرحله بعدی امنیت شبکه به شدت پایین می آید و در نهایت اجرای حملات 51 درصدی بسیار راحت می‌شود.

 

نکته ی قابل توجه در صحبت های هلد استفاده کردن وی از “بی کش” در توصیف بیت کوین کش می باشد

در قبل با نزدیک شدن به نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین با شبکه بیت کوین کش استخراج موقت روبروشده که در آن ماینرها از استخراج بیت کوین به سمت فعالیت در حوزه بیت کوین کش روی آوردند که تا اینطوری سود راحتتری را کاسب باشند مشابه این اتفاق می تواند برای بیت کوین کش رخ دهد و بعد از هاوینگ بیت کوین کش ماینرها به سمت بیت کوین بروند چرا که هردوی آنها از الگوریتم یکسانی استفاده می کنند .

در  رابطه بیت کوین کش، این فرضیه می باشد که قسمتی از قدرت پردازشی شبکه بیت کوین به شبکه بیت کوین کش برود و یک حمله 51 درصدی در این شبکه اتفاق بیافتد.

حجم معاملات روزانه بیت کوین کش نیز به 3.8 میلیارد دلار رسیده است. این رقم بالاترین حجم معاملات بیت کوین کش در سه ماه اخیر می باشد

 

بازنویسی و فراوری: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.