اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

قانون جدید بلاک چین روسیه می تواند بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را از میدان به در کند.

1

از آنجایی که قانون جدید بلاک چین روسیه شکل گیج کننده ای به خود گرفته است ، تحلیلگران این امر را رد نمی کنند که ممکن است به طور موثر روسها را از تجارت قانونی بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال مهم در مبادلات داخلی تنظیم شده متوقف کند.

رئیس دفتر مشاوره Fintech O2 ، داریا نسووا ، به اخبار ارز دیجیتال تاس (Tass) گفت:

“تا زمان انتشار متن کامل لایحه اصلاح شده ، گفتن چیزی راجع به آن غیرممکن است ، به ویژه که شرایط قانون جدید بلاک چین روسیه بیش از یک بار تغییر یافته است.”

اما اخبار ارز دیجیتال تاس ادعا کرد كه كارشناسان قانون جدید بلاک چین روسیه “در واقع” رایج ترین ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم را از حوزه حقوقی خارج می كنند ، عاملی كه باعث می شود فعالان بازار مجبور به فعالیت غیرقانونی شوند.

یک سرمایه گذار ارز دیجیتال مستقر در مسکو که به شرط ناشناس بودن با Cryptonews.com صحبت کرده است ، اظهار داشت:

“تمام این معاملات سیاسی ملعبه با ارزهای دیجیتال است که برای همگان امری محرز است. آیا واقعاً سیاستمداران نمی توانند این مسئله را یک بار برای همیشه به پایان برسانند؟ “

قانون جدید بلاک چین روسیه منجر به “ممنوعیت” مبادلات قانونی بیت کوین ، اتریوم و موارد مشابه خواهد شد.

به نقل از اخبار ارز دیجیتال تاس ، نوسوا اظهار داشت كه این اقدام ممكن است منجر به “ممنوعیت” تجارت قانونی در بیت کوین ، اتریوم و موارد مشابه شود ، گرچه دولت احتمالاً برای جلوگیری از تجارت شهروندان ارزهای دیجیتال ، مانع فعالیت شهروندان نخواهد شد.

نوسوا همچنین ادعا كرد كه مشخص است كه هیچ توافقی در مورد لایحه بحث برانگیز حاصل نشده است. سیاستمدارانی که سعی در تهیه قانون جدیدی بلاک چین دارند ، خود را مقابل بانک مرکزی روسیه یافتند که همچنان مخالف همه چیزهایی است که مربوط به ارز دیجیتال است.

و یک مدیرعامل در شرکت سرمایه گذاری Finam معتقد است که اگرچه تجارت بیت کوین تحت حکم جدید جرم نخواهد بود ، در حالی که سرمایه گذاری برای مذاکره در بازار “در معرض خطر جایگاهشان هستند” و ممکن است به حاشیه کشانده شوند.

با این حال ، نسووا معتقد است که ممکن است یک ابر نقره در میان تمام ابرها وجود داشته باشد – تجارت در بعضی موارد استثنایی می تواند به رنگ سبز روشن باشد ، به عنوان مثال در مورد ارزهای دیجیتال مصوب دولت که تنظیم کننده ها برای واجد شرایط بودن آن به عنوان مشتقات استفاده می کنند.

 

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع کریپتونیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.