اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

کاربران دو صرافی ارز دیجیتال دیگر نمی توانند به بودجه های خود دسترسی پیدا کنند.

0

یک صرافی ارز دیجیتال (crypto) در یک استان کانادایی مبادلات بلاک چینی را به صورت دریافت کننده قرار داده است و مورد دیگر نیز در حال بررسی است – با تعداد زیادی از مشتریانی که نگران محل استقرار وجوه خود هستند.

طبق چندین گزارش از اخبار ارز دیجیتال کانادایی ، از جمله آژانس های خبری کانادا پرس (از طریق ویک نیوز) ، کمیسیون اوراق بهادار بریتیش کلمبیا هفته گذشته از دیوان عالی ایالت کلمبیا خواست تا تبادل انیشتین در ونکوور را پس از دریافت شکایات متعدد درباره مشتریان مبنی بر عدم دسترسی به دارایی‌های آن‌ها دریافت کند. 

دادگاه هفته گذشته این درخواست را پذیرفت و یک موسسه حسابرسی را به عنوان یک گیرنده موقت منصوب کرد تا از دارایی‌های مبادله اینشتین حمایت کند. حسابرس یک سند قانونی منتشر شده توسط دادگاه را منتشر کرده‌است که مشخص می‌کند ممکن است  ورود اجباری به هر یک از ویژگی‌های تجارت اینشتین “صورت بگیرد 

این کمیسیون می گوید که معتقد است این مبادله می تواند مبلغ 12.4 میلیون دلار ارزش در اختیار مشتریان قرار دهد. این صرافی گفت كه وكیل انیشتین به آنان اطلاع داده است كه قصد دارد در 31 اكتبر به مدت 30 تا 60 روزه – به دلیل عدم سوددهی »درگاه های خود را ببندد.

پلتفرم های حمایتگر دو صرافی ارز دیجیتال

کمیسیون اظهار داشت که با مشتریان پلتفرم ezBtc.ca که مقر آن مقر آن در نانائیمو است تماس گرفته شده‌است. این صرافی ارز دیجیتال گفت که این اخبار را با خبر کرده است زیرا احساس می کند “دارایی های مشتری در معرض خطر است”.

هم اکنون وب سایت های ezBtc.ca و هم صرافی ارز دیجیتال Einstein در حال کاهش سود هستند و صرافی ارز دیجتیال دومی از اکتبر دارایی های خو را در رسانه های اجتماعی اخبار ارز دیجیتال منتشر نکرده است. به نظر می رسد یک مشتری ناراضی مسئولیت حساب فیس بوک ezBTC.ca را برعهده گرفته است و چندین هفته است که ادعاهای مربوط به سوء استفاده از ارز را منتشر کرده است.

مشتریان ezBtc.ca ادعا کرده اند که ماه ها چیزی از مبادله نشنیده اند و می گویند که این پلتفرم به ایمیل های آنها پاسخ نداده است.

این دومین باری است که مبادله مستقر در ونکوور به عدم واریز وجه محکوم می گردد. خوانندگان پرونده فعلی QuadrigaCX را به یاد می آورند ، که مدیرعامل آن سال گذشته در شرایط اسرارآمیز درگذشت و حدود 115،000 مشتری را از جیب خود برداشت تا مبلغ 200 میلیون دلار از آن خارج شود.

این کمیسیون همچنین خاطرنشان کرد: از آنجا که مبادلات غیرقانونی است ، مقامات مالی قادر به ارائه همان سطح حمایت از سرمایه گذاران نیستند همانطور که برای مشتریان اشخاص تنظیم شده انجام می دهند.

همانطور که بسیاری از کارشناسان قبلاً تأکید کرده اند ، کاربران ارز دیجیتال باید کلیدهای خصوصی سکه های خود را بصورت آفلاین نگهدارند ، به عنوان مثال. در کیف پولهای سخت افزاری مانند Ledger ، Trezor ، KeepKey و کیف پول های دیگر.

 

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع اخبار ارز دیجیتال کریپتونیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.