اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

بیت کوین ( BTC ) سومین روش پرداخت خرید آنلاین در ایتالیا

4

اخبار ارز: طبق اطلاعات جدید شرکت تجزیه و تحلیل بازاریابی SEMRush ، بیتکوین ( BTC ) سومین روش پرداخت و خرید آنلاین در ایتالیا است.

بیت کوین در جایگاه سوم قرار دارد

اخبار ارز: در تاریخ 31 اکتبر ، خبرنامه ایتالیایی La Stampa گزارش داد که شرکت تجزیه و تحلیل بازاریابی مستقر در بوستون ، اظهار داشته است که در لیست پرکاربردترین روش های سیستم های پرداخت آنلاین در ایتالیا ، بیت کوین ( BTC ) در جایگاه سوم و قدرتمندی قرار می گیرد ، درست بعد از PayPal و سرویس کارت اعتباری PostePay.

این اطلاعات همچنین نشان داد که ایتالیایی ها بطور گسترده تری از بیت کوین نسبت به کارت های اعتباری سنتی ، مانند ویزا ، مستر کارت یا اکسپرس آمریکایی برای خرید آنلاین استفاده می کنند.
طبق گفته La Stampa ، بیتکوین ( BTC ) بیش از 215.800  بار در ماه برای خریدهای آنلاین در ایتالیا استفاده شده است ، در حالی که American Express فقط 189،000 مرتبه در ماه استفاده می شود. ویزا ، مستر کارت و سایر کارتهای اعتباری تنها با 33950  معاملات آنلاین در هر ماه با تاخیر مواجه هستند.

شرکت Paypal و PostePay پیشتاز هستند

خرید آنلاین با بیت کوین
خرید آنلاین با بیت کوین

خدمات آنلاین پرداخت PayPal مستقر در کالیفرنیا با پرداخت حدود 1.3 میلیون تراکنش پرداخت در هر ماه ، انتخاب بی اندازه ای برای پرداخت های آنلاین در ایتالیا است. پردازنده پرداخت ایتالیایی PostePay با نزدیک به 1.2 میلیون تراکنش ماهانه نیز به دنبال آن بیشترین پرداخت را داشته است.

شایان ذکر است که اطلاعات ارائه شده تعداد حسابهای Paypal و PostePay را که به کارتهای اعتباری مرتبط بودند ، را در نظر نگرفتند.
بیشترین خرید ایتالیایی ها بصورت آنلاین می باشد.
رسانه La Stampa نوشت که در سال 2018 کل هزینه های مشاغل به مشتری برای تجارت الکترونیکی بالغ بر 40 میلیارد یورو بود که 62٪ ایتالیایی ها حداقل در سال یک خرید آنلاین را انجام می دادند.

تهیه و ترجمه :   گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.