اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

سقوط ارزش بیت‌کوین زیر 9000 دلار

1

ارزش بیت‌کوین دوباره زیر 9،000 دلار افت کرد. اخبار ارز دیجیتال اخبار ارز دات کام را دنبال کنید.

اگرچه ارزش بیت‌کوین (BTC) این جمعه را با کاهش کمتری آغاز کرد ، اما در یک حرکت ناگهانی در ساعات بعد از ظهر (ساعت به وقت گرینویچ) ، ارزش بیت‌کوین در کمتر از دو ساعت 2.4٪ کاهش یافت – که کافی بود تا آن را زیر 9000 دلار برساند. . علاوه بر این ، وضعیت سایر ارزهای دیجیتال قرمز شد.

در حالی که بیت کوین برای اکثر اوقات در 24 ساعت گذشته در یک طرف معامله بود ، اما نزول خود را در ساعات اولیه در 17 آبان ماه آغاز کرد. در زمان نوشتن (15:00 به وقت گرینویچ) ، بیت کوین با قیمت 8،820 دلار معامله شد که این میزان در 24 ساعت گذشته 5.03٪ و در هفته گذشته 4.14٪ کاهش قیمت بوده است. به نظر می رسد ارزش بیت‌کوین سیر نزولی را در این هفته تجره کند.

نمودار ارزش بیت‌کوین:

ارزش بیت‌کوین
منبع

سایر ارزهای دیجیتال موجود در فهرست 10 سکه برتر با سرمایه گذاری بازار ارز دیجیتال بین 2 تا 8 درصد در 24 ساعت گذشته  0/5 تا 5/5 درصد سقوط کردند. همچنین ، وضعیت اکثر 100 آلتکوین ر برتر در بازار سرمایه اکنون در 24 ساعت گذشته نشان دهنده رنگ قرمز هستند.

علاوه بر این ، کل سرمایه در بازار با 4.38٪ کاهش به 240 میلیارد دلار رسیده است.

همانطور که گزارش شد ، بیت کوین در ابتدای روز جمعه در بین سه ارز دیجیتال بد قرار داشت که ریپل (XRP) در آن زمان در صدر جدول قرار داشت.

ارزش بیت‌کوین در طی یک رالی تاریخی در پایان ماه اکتبر از بالاتر از 9000 دلار و حتی 10،000 دلار صعود کرد. برخی از تحلیلگران ادعا کردند که این تجمع قیمت همچنین از اخبار مثبت چین و از جمله موارد دیگر دامن زده است. در همین حال ، پس از گزارش های کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی چین (NDRC) ، استخراج بیت کوین را از لیست صنایعی که ممکن است حذف شود حذف کرد و کمیسیون اوراق بهادار و آینده هونگ کنگ (SFC) چارچوبی برای مبادلات ارز دیجیتال منتشر کرد ، اما این اخبار مثبت نتوانستند فشار کافی را وارد کنند.

 

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع اخبار ارز دیجیتال کریپتونیوز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.