اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

وزیر دفاع هندوستان اعلام کرد بلاک چین و هوش مصنوعی جنگ را متحول کرده اند

0
وزیر دفاع هند معتقد است كه فناوری بلاك چین و هوش مصنوعی ( AI ) بخشی از آینده جنگ را تشکیل می دهند.

همانطور که روزنامه محلی روزنامه تایمز هند در 4 نوامبر گزارش داد، رجنات سینگ از پتانسیل بلاک چین به همراه داده های بزرگ و هوش مصنوعی در عملیات دفاعی برجسته استقبال کرده است.

مبارزه ی جدید الگوی  بلاک چین ” است
در گفتگو با مجموعه ای از نمایندگان 80 کشور جهان در دهلی ، سینگ هیچ انگیزه ای در مورد برنامه های هند برای دستیابی به نوآوری با پیشرفت صنعت جهانی نشان نداد. او توضیح داد:

“نقش هوش مصنوعی ، داده های بزرگ و فناوری های بلاک چین در حال حاضر انقلابی در الگوی موجود جنگ افزارها ایجاد کرده است. صنعت دفاعی کشور برای محافظت از ایمنی و امنیت زیرساخت های مهم ، دست به دامان به کارگیری این فناوری ها شده است.

هند برگزاری کنفرانس دفاعی سالانه با نام DefExpo 2020 را در ماه فوریه برگزار می کند.
هوش مصنوعی AL
 Al

هندوستان به دنبال بیت کوین است

هند به لیست کشورهایی پیوست که نسبت به پدیده هایی متفاوت، به ویژه ارز های دیجیتالی مانند بیت کوین ( BTC ) ، به طور چشمگیری حمایت می کند.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، ممنوعیت تأمین نقدینگی در صرافی ها ، به یک روند قانونی تبدیل شده است که می تواند باعث شود رمزپرداخت ارز به کلی غیرقانونی باشد.

ممنوعیت موجود در حال حاضر مشکلاتی را ایجاد کرده است ، زیرا پلیس قادر به جابجایی وجوه رمزگذاری شده به عنوان بخشی از اجرای قانون نیست.

در همین زمان ، بلاک چین همچنان راه خود را به شکل های مختلف اقتصادی ادامه می دهد.

هفته گذشته، یک ایالت هند تأیید کرد که در حال کار بر روی به روزرسانی های اختصاصی سیاست گذاری برای هر دو پروژه blockchain و هوش مصنوعی می باشد.

تهیه و ترجمه :  گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.