اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

چرا فقط در سال 2011 بیت کوین از طلا فراتر رفته است؟

3

 بیت کوین که به عنوان “طلای دیجیتال” نیز شناخته می شود ،در سال 2011  از طلا بالاتر است.
با توجه به اختلاف بزرگ در سرمایه گذاری بازار بین بیت کوین و طلا ، بیت کوین پتانسیل بیشتری برای رشد در کوتاه مدت و میان مدت نسبت به طلا دارد.
تا کنون در سال 2019 ، برخلاف تصور عامه ، بیت کوین نتوانسته ویژگی های یک دارایی امن پناه را نشان دهد.
به گفته بنیانگذار OnChain  ران نویر ، بیت کوین ، که بعضاً از آن به عنوان “طلا دیجیتال” یاد می شود ، درسال 2011 از فلز گرانبها بالاتر است.

بیت کوین می تواند از سرمایه گذاران معتبر درخواست تجدید نظر کند
با توجه به اختلاف بزرگ در سرمایه گذاری بازار بین بیت کوین و طلا ، بیت کوین پتانسیل بیشتری برای رشد ارزش در کوتاه مدت و متوسط نسبت به طلا دارد.

نمودار بیت کوین
نمودار بیت کوین

بیت کوین ( طلای دیجیتال)

برآوردهای اخیر ،  بازار طلا را در حدود 7.3 تریلیون دلار قرار می دهد ، در حالی که بیت کوین (طلای دیجیتال) در حدود 166 میلیارد دلار در حال حرکت است.

با این حال ، بیت کوین از نقدینگی بالایی در هر دو بازار جهانی تبادل رمزنگاری و بازار بدون نسخه (OTC) برخوردار است و علاقه زیادی به سیستم عاملهای تجاری حاشیه ای گسترده مانند BitMEX نزدیک به یک میلیارد دلار دارد.

بیت کوین از طلا به طور مداوم فراتر رفته است ، که تمایل به ثبات در کل دوره های زمانی طولانی به عنوان یک دارایی سنتی امن در کنار اوراق قرضه دارد ، احتمالاً به دلیل افزایش تعداد سرمایه گذاران که پتانسیل دارایی را تأیید می کنند به یک فروشگاه بزرگ جایگزین ارزش تبدیل شود

تا کنون در سال 2019 ، برخلاف تصور عامه ، بیت کوین نتوانسته است ویژگی های یک دارایی امن را به نمایش بگذارد. همبستگی  با روند قیمت طلا و اوراق بهادار و همینطور بازار سهام جهانی نشان نداده است

با این وجود ، با پشتیبانی از زیرساخت های قابل توجه تقویت شده برای سرمایه گذاران معتبر و نهادی ، همانطور که در عملکرد شرکت مادر اصلی NYSE ICE Bakkt و مؤسسات مالی وفاداری مشاهده می شود ،که این امر بیت کوین شروع به جذابیت بیشتری برای پایگاه گسترده ای از سرمایه گذاران می شود

 

بازنویسی و فراوری: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.