اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

آیا قیمت بیت کوین بار دیگر در اوج خود قرار خواهد گرفت؟

1

قیمت بیت کوین در حدود 8000 دلار تبادل می شود با دقت بر این موضوع که هاوکینگ بعدی که در سال روبرو در انتظار آن هستیم آیا می تواند بیت کوین بار دیگر به اوج خود برسد ؟

با رسیدن به زمان کاهش برنامه ریزی شده پاداش ماینینگ در اردیبهشت ماه سال آینده فرضیات در مورد تاثیرات احتمالی هاوکینگ رو به افزایش می باشد.

 

هاوکینگ و بیت کوین

پاداش استخراج رمز ارز های دیجیتال تا به اینجا برای دوبار نصف شده است و در هردوی این مورد ما شاهد بازار روبه افزایش در بیت کوین بودیم اما این موضوع که آیا هاوکینگ شروع یک روند روبه افزایش باشد واین آغاز صعود تا چه حدی قدرتمند خواهد بود نامشخص است .

استخراج کننده های بسیاری در سرتاسر دنیا در جلسه ی WDMS  که به وسیله ی شرکت بیت مین در آلمان برگزار گردید

تاثیر هاوکینگ بر قیمت بیت کوین

مدیر عامل سابق بیت مین در مورد این موضوع بیان کرد که فرضیات و پیش بینی در مورد رشد بیت کوین بعد از رویداد هاوکینگ چندان امیدوار نیست و افزود که دو روند افزایشی قبلی تکمیل کننده چرخه ترکیدن حباب این ارز در آن زمان بوده است .

به عنوان مثال وی به هاوکینگ لایت کوین اشاره کرد که قیمت لایت کوین نه‌تنها افزایش نیافت و در روندی نزولی هم قرار گرفت  هم اکنون لایت کوین با ارزش 57 دلار برای هر واحد تبادل می شود.

جیهان وو مشکل را در اینجا دانست که مردم قبل از اتفاق افتادن آنقدر پیش بینی های مختلفی را انجام می دهند که اخبار خوب دیگر تاثیر بر آنها ندارند در حالی که اصلا ممکن است خبری از رشد اینبار نباشد .

در حاشیه جلسات در مصاحبه که با کوین دسک صورت گرفت چنین ابراز کرد که احتمال شوک ناشی از هاوکینگ باعث  دل بستن افراد روی رشد قیمت پیش از وقوع این اتفاق از همین الان هم شروع شده باشد و همچنین در ادامه افزود :

 

مردم در زمان هاوینگ اول و دوم نمی‌دانستند که انتظار چه اتفاقی را باید داشته باشند. در رویداد دوم، بحث در مورد مقیاس‌پذیری بود که شرایط را بسیار پیچیده‌تر از قبل کرد اما حالا مردم منتظر افزایش قیمت هستند

 

بیت کوین
بیت کوین

اولین قربانی ها ؛ماینرهای کوچک

 

ما در حال حرکت به سوی شکل گیری یک صنعت عظیم هستیم که چرخه عمر دستگاه های آن خیلی بیشتر خواهد بود و این اتفاق برای استخراج کننده ها گران تمام خواهد شد و بسیاری از دستگاه های ماینرهای ضعیف تر خیلی از سریع از صحنه خارج خواهند شد

بازار هم اکنون در حال صنعتی شدن ماینینگ است و مثل قبل خبری از هایپ های شدید نیست و تعداد افراد و طرفدار های دو آتشه حوزه ماینینگ و ارز های دیجیتال خیلی نزول پیدا کرده است .

بازنویسی و فراوری: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.