اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

پیش بینی قیمت بیت کوین برای 16 هزار دلار توسط مدیر عامل صرافی بایننس

7

چانگ پنگ ژائو ، مدیر عامل اصلی صرافی ارز دیجیتال بایننس قیمت  بیت کوین را پیش بینی کرد و، می گوید: به زودی رسیدن به قیمت 16،000 دلار برای هر بیتکوین اتفاق می افتد” در توییتی که در 1 نوامبر ارسال شده است . ژائو توضیح می دهد که پیش بینی قیمت آسان است ، اما در نظر گرفتن زمان بندی درست کار سختی است.

او گفت:

“خوب ، پیش بینی قیمت بیت کوین آسان است. ولی در عین حال درست بودن در مورد زمان بندی کار سختی است. به زودی قیمت 16 دلار بیتکوین را خواهیم دید. 1.4 میلیارد نفر که صحبت می کنیم روی آن کار می کنند. “

این پیام پاسخی به توییت کاربر دیگری با نام 4chan بود که در پیش بینی خود خاطرنشان می کند قیمت بیت کوین تا پایان ماه اکتبر 16،000 دلار خواهد شد ، اشتباه بوده است. در پیش بینی ارائه شده همچنین بیان داشت که بیتکوین BTC در سه ماهه اول سال آینده به 29000 دلار ، در Q3  2020 56000 دلار و در Q4. 2020 87،000 دلار خواهد رسید.

در عین حال ، پیشبینی های دیگر در واقع کم اعتدال هستند. به عنوان مثال ، اخیراً پیش بینی قیمت1 میلیون دلاری بیتکوین جان مک آفی در سال 2020 ، دو برابر شده و اظهار داشته که افزایش بعدی قیمت بیتکوین به دلیل کمبود آن برانگیخته خواهد شد.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، شبکه بیت کوین در ماه گذشته 18 میلیون بیت کوین BTC خود را استخراج کرد ، این بدان معناست که تنها 3 میلیون بیتکوین در گردش نیست.

پیش بینی قیمت بیت کوین توسط بایننس
پیش بینی قیمت بیت کوین توسط بایننس

بایننس DEX دارای بیشترین حجم

در همین حال ، دیروز ژائو ادعا کرد که زنجیره بایننس با تمرکز زدایی بر زنجیره مبادله غیرمتمرکز (DEX) شرکت Binance دارای بیش ترین حجم در بین سیستم عامل های DEX است. او گفت:

“در حال حاضر بزرگترین DEX در جهان از نظر حجم مدتی به پذیرندگی می رسد. “

آخرین اطلاعات منتشر شده و پیش بینی قیمت بیت کوین توسط بایننس چند هفته پیش نشان می دهد که ، زنجیره بلاک چین بایننس که از پلتفرم DEX مورد نظر استفاده می کند، در این زمان به بیش از 26 میلیون معاملات ارسال شده توسط حدود 290 هزار آدرس رسیده است.

همانطور که روز گذشته Cointelegraph گزارش داد ، رقیب DEX Dolomite غیر متعهد اعلام کرد که در تاریخ 8 نوامبر معاملات حاشیه ای را با سفارشات توقف ضرر اضافه می کند.

تهیه و ترجمه :  گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.