اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

کمک بایننس به اوکراین برای آماده سازی قانون ارز دیجیتالی تا پایان سال 2019

0

بایننسصرافی بزرگ ارزهای دیجیتال جهانی با مقامات اوکراین در حوزه ی ایجاد قوانین مربوط به ارز دیجیتال در این کشور همکاری خواهد کرد.

وضعیت حقوقی بالقوه ارزهای دیجیتال در اوکراین

بنا به اعلامیه مطبوعاتی که در تاریخ 6 نوامبر با Cointelegraph به اشتراک گذاشته شده است ، بایننس با وزارت انتقال تحول دیجیتال اوکراین تفاهم نامه ای را امضا کرده است .
براساس این اطلاعیه ، وزارت ، اعضای پارلمان (MP) و شرکت های تجاری درنظر دارند تا لوایح مربوطه را نهایی کرده و آنها را تا پایان سال 2019 به پارلمان اوکراین ، Verkhovna Rada معرفی کنند.
مدیر عامل شرکت بایننس ، Changpeng Zhao (CZ) این خبر را در توییتر تأیید کرد و ادعا کرد که این اقدام “تغییر واقعی از چند سال پیش است” است. نقش کلیدی در ایجاد رشد مثبت در اقتصاد و همچنین جذب سرمایه گذاری های اضافی.
همکاری صرافی باینس و اوکراین
همکاری صرافی باینس و اوکراین

اوکراین و بایننس برای ایجاد دارایی های مجازی جدید

به عنوان بخشی از توافق نامه ، وزارت و Binance کارگروهی را تشکیل می دهند که روی استراتژی پیاده سازی بلاک چین و همچنین ایجاد “بازار دارایی های جدید و ارزهای مجازی در اوکراین” متمرکز شده است.
معاون نخست وزیر میخائیلو فدوروف نیز تأکید کرد که سرانجام این کشور وارد شرایطی شده است که دستگاه های اجرایی ، مقننه و بازار “به درک درستی از تنظیم بازار ازز دیجیتالی اوکراین” رسیده اند. 

وی اظهار داشت:

“با گذر از این مرحله ، هم اوکراین و هم شرکت های جهانی ارزهای دیجیتال قادر خواهند بود به صورت آشکار و شفاف در اوکراین فعالیت کنند.

علاوه بر این ، ما از تمایل Binance برای کمک به ما در زمینه مشاوره استقبال می کنیم زیرا تجربه یکی از بازیگران پیشرو جهان در این زمینه برای ما در مرحله شکل گیری چارچوب قانون گذاری و شرایط تنظیم بازار برای ما بسیار مفید است. “

پیش از این اعلامیه ، Zhmerenetskyi اعلام کرد که قانون فعلی رمزنگاری نزدیک به اتمام است.

نماینده مجلس شورای اسلامی در پستی در تاریخ 22 اکتبر ، دسترسی عمومی به سه لایحه را برای تنظیم رمزنگاری در کشور فراهم کرد و از کارشناسان صنعت  بلاک چین و کریپتو برای مرور مفاد و ارائه پیشنهادات خود دعوت کرد.

تهیه و ترجمه :  گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.