اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

شش سکه در میان 50 ارز دیجیتال برتر با افزیاش دو رقمی در سه ماه گذشته

4

شش سکه در میان 50 ارز دیجیتال برتر با افزایش دورقمی در سه ماه گذشته

در مورد بازارهای عمده ارز دیجیتال بیشتر رنگ قرمز در اخبار ارز دیجیتال قابل توجه است. قابل توجه آنکه شش سکه در بین 50 سکه برتر با افزایش سرمایه گذاری در بازار شاهد افزایش دو رقمی در سه ماه گذشته بوده است و عجیب تر آنکه هیچکدام از آنها جزو 10 سکه برتر نیستند و یا حتی جزو 20 ارز دیجیتال برتر.

وضعیت اخبار ارز دیجیتال سه ماهه آخر کاملاً قرمز است ، زیرا در زمان نوشتن (ساعت 11:30 گرینویچ) تنها هشت سکه از میان پنجاه سکه در این دوره زمانی افزایش داشته اند. جالب اینجاست که از میان هشت سکه ، شش سکه در گروه کلی افزایش چشمگیری داشته اند و از 16 تا 90 درصد قیمت آن ها بالا رفته است.

بیایید این سکه ها را در اخبار ارز دیجیتال یکی یکی بررسی کنیم.

پریزم (PZM).

یکی از این شش سکه ، چهل و دومین سکه با سرمایه گذاری در بازار ، صعود کننده 50 سکه برتر برای سه ماهه گذشته است که 89.996٪ افزایش قیمت داشته است. با شروع ماه ژوئیه ، هنگامی که قیمت در این زمان به پایین ترین حد از 0.18 دلار رسیده بود ، می توانیم تا آخر سپتامبر صعود تدریجی کاملی را شاهد باشیم ، هنگامی که بسیاری از سکه ها ، شامل PZM ، چندین افزایش و افت شدید داشت. این ارز دیجیتال بالاترین قیمت خود را طی سه ماه در طی این نوسان قیمت مشاهده کرد و تا قله ی 0.60 دلار صعود کرد ، پس از آن کاهش یافت و از آن زمان به بعد معاملات معکوس انجام داد.

قیمت فعلی آن تقریبا 0.4 دلار است. وبلاگ ، سایت و حسابهای SNS آن به زبان انگلیسی به طور مرتب به روز نشده است ، اما سایت آن به روسی تصویر واضح تری از آنچه ممکن است اخیراً در افزایش قیمت باشد را به ما نشان می دهد.

ThoreNext (THX).

مقام دوم این شش سکه با سی و هشت سکه توسط سرمایه گذاری در بازار کسب کرده است.  در سه ماه گذشته 64.51 درصد افزایش یافته است. بر خلاف PZM ، نمودار چهارم THX بسیار نامناسب تر است ، به همین جهت می گویم. این حداقل قبل از نوسان قیمت ماه سپتامبر دو افت شدید داشت و در سه ماه گذشته بالاترین قیمت 10.74 دلار و کمترین 0.02 دلار آمریکا بود – که برای چنین مدت کوتاهی تفاوت زیادی است.

جالب است که ، با این حال ، بر خلاف بسیاری از سکه های دیگر ، پس از افت چشمگیر بازار ارز دیجیتال دچار افت شدید نشد و در حال حاضر با 7.85 دلار معامله می شود. به نظر می رسد روند صعودی گاو نر برای این سکه در حال رخ دادن است. آنها اعلام كردند كه TCHApp تبادل بتا iOS موجود است و به زودی در فروشگاه App در دسترس خواهد بود. آنها پروژه هفتم خود را آغاز کردند و این شبکه در CoinMarketCap ثبت شد و برخی از رکوردها را در این راه شکست.

EDUCare (EKT).

رتبه بعدی این شش سکه EKT است که در سه ماهه آخر رشد 40.98٪ را تجربه کرده است. این چهل و چهارمین سکه با سرمایه گذاری در بازار ، در این دوره از زمان تصویر کاملاً ضعیفی از خود را نشان می دهد و اگرچه افت و افزایش آن مکرر است ، اما هنوز به اندازه جولای THX چشمگیر نیست. با توجه به فراز و نشیب های فراوان ، سرمایه گذاری در ماه سپتامبر به اندازه بسیاری از سکه های دیگر برجسته نیست. با این وجود ، زمان آن رسیده است که EKT در سه ماهه آخر با قیمت 0.17 دلار به بالاترین قیمت خود برسد ، پس از آن به زودی به 0.15 دلار سقوط کرده و در حدود دو هفته به صورا یک طرف معامله شود.

این در حالی است که دو روز قبل چهار قطره بزرگ در چهار روز گذشته و با یک افزایش روبرو شد و پس از آن روز گذشته به قیمت بالاتر از سپتامبر ، 0.18 دلار رسید.

0 برابر (ZRX).

در رتبه ی چهار این شش سکه ، سی و چهارمین سکه را با سرمایه گذاری در بازار می یابیم که در سه ماه گذشته 38.38٪ افزایش یافته است. ZRX کمترین نوسان قیمت را تجربه کرده است ، با نوساناتی که می تواند نسبتاً استاندارد در نظر گرفته شود – افت ماه ژوئیه تا آگوست ، پایین ترین قیمت سه ماهه آن 0.15 دلار بوده است ، سپس در ماه سپتامبر طی نوسانی ، افت کرد و سپس در 7 اکتبر صعود بزرگ خود را رقم زد.

صعود به بالاترین قیمت خود در این بازه زمانی 0.34 دلار در دو روز گذشته بوده است. هم اکنون قیمت آن 0.32 دلار است.

HedgeTrade (HEDG).

رتبه دوم در این لیست شش سکه ارز دیجیتال HEDG است که قیمت آن در سه ماه 18.09٪ افزایش یافته است. در حال حاضر ، جایگاه سی و سومین سکه از طریق سرمایه گذاری در بازار را به خود اختصاص داده است.

 

منبع ترجمه- https://cryptonews.com/

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.