اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

یوتیوبر معروف “میشل فن” مبلغ بیت کوین شده است

5

میشل فن، یکی از اعضای معروف یوتیوب (یوتیوبر) اکنون مبلغ بیت کوین شده است.

اخبار ارز دیجیتال حاکی از آن است که میشل فن (Michelle Phan)، یکی از اعضای معروف یوتیوب (یوتیوبر) اکنون مبلغ بیت کوین شده است است.

یوتیبر معروف پس از ترک یوتیوب در اوج کانال خود در سال 2015 ، که یکی از اولین سازندگان ویدئوهای یوتیوب و مشهورترین ستارگان زیبایی این سایت بوده است، میشل فن (Michelle Phan) ، ارز دیجیتال را به عنوان یکی از جالب ترین علاقه های خود انتخاب کرد و تبلیغ او از بیت کوین را هیجان انگیز تر از آنچه تاکنون در یوتیوب (YouTube) یافته بود ، دانست.
احساس شکست، چرا که وی فکر می کرد او از زمانی که کانال زیبایی خود را در سال 2007 ایجاد کرد تمام آنچه را که در یوتیوب می‌خواسته انجام داده است، این هنرمند 32 ساله آرایشگر ، کارآفرین ، نویسنده بازیگر و صداپیشه تصمیم گرفت همان طور که به کات (The Cut) گفته بود در اوج خداحافظی کند.
در حالی که میشل فن هنوز علاقه به کارهای زیبایی دارد و قصد دارد آن را دنبال کند ، اما او همچنین به چیزهای دیگری که جذاب می داند روی آورده است که یکی از آنها ارز دیجیتال است. او در مصاحبه اخیر گفت كه برای خسته شدن نیاز به خودانگیختگی ندارد و به نظر می رسد ارز دجییتال و بلاک چین محل جذابی برای اوست. میشل فن می گوید:
“من واقعاً نسبت به زمانی که اولین بار یوتیوب را کشف کردم ، اکنون که با بیت کوین آشنا شده ام بیشتر هیجان زده هستم.”

سرمایه گذاری فن در بازی کامیپیوتری ارز دیجیتالی

علاوه بر این، میشل فن در یک شرکت بازی کامپیوتری ارز دیجیتالی سرمایه‌گذاری کرد و همچنین پادکست هایی با موضوعیت بیت کوین انتشار داده است ، از جمله آنکه در سپتامبر با نامزد ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ ایالات‌متحده ، اندرو یانگ ، به عنوان مهمان بیت کوین را مورد بحث قرار داد .

منبع ترجمه- https://cryptonews.com/

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.