اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

کیف پول ارز دیجیتال شرکت بلاک چین در پی تامین بودجه 50 میلیون دلاری در دور جدید

0

کیف پول ارز دیجیتال شرکت بلاک چین در پی تامین بودجه 50 میلیون دلاری در دور جدید

طبق گزارشی از اخبار ارز اعلام شده که آمار و  کیف پول ارز دیجیتالشرکت بلاک چین (که قبلاً Blockchain.info بود) در دور جدید تامین بودجه به مبلغ 50 میلیون دلار افزایش یافته است.

براساس گزارش یاهو! منابع مالی با استناد به دو منبع ناشناس در تاریخ 4 سپتامبر ، بلاک چین هم اکنون در حال مذاکره در مورد وجه نقد است که از آن برای سرمایه گذاری در سهام شرکت ها و خرید توکن های ارز دیجیتالی بدون نام استفاده می کند.

رونق نگاه تازه به بلاک چین

شرکت بلاک چین, تحولات ارز دیجیتال, اخبار ارز

این منابع افزودند که سام هریسون ، در سال 2018 برای مشارکت خود در معامله های ریسک پذیر اسپین آف بلاک چین به شرکت بلاک چین پیوست, که در حال حاضر مسئولیت رسیدگی به این پرونده را برعهده دارد.

بلاک چین هنوز گزارش های مربوط به دور قبل را که در مارس امسال بوده, تایید نکرده است.

شرکت بلاک چین در تلاش است ,به صورت گسترده تر, تا صنعت رمزنگاری خود را بدون حضور بیت کوین ( BTC ) تنوع بخشد، که هرچند این اقدام باعث انتقاد آن شده است.

این اقدام شامل یک جایزه 125 میلیون دلاری برای  آلتکوین Stellar ( XLM ) در نوامبر گذشته بوده است و جلوگیری از امتیاز خرید برای پیاده سازی    ( SegWit ) Segregated Witness برای کاربران بیت کوین، که این فعالیت می تواند هزینه ارسال معاملات از کیف پول خود را کاهش دهد.

در ماه گذشته ، BashCo ، کاربر Reddit مسئول تعدیل  بیت کوین ، علناً شرکت بلاک چین را به دلیل عدم ارائه SegWit مورد انتقاد قرار داد.

وی اظهار داشت ، از زمان فعال شدن این فناوری در آگوست سال 2017 ، مصرف کنندگان 31 میلیون کیف پول بدون قابلیت مبادله با این شرکت باز کرده اند.

منبع ترجمه :        www.Cointelegraph.com

تهیه و ترجمه :    گروه نویسندگان اخبار ارز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.