اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

پلیس هند به دلیل قانون ضد کریپتو در هند قادر به انتقال ارز های دیجیتال توقیف شده نیست

3

اخبار ارز دیجیتال: پلیس هند در شهر پونه ، شهری در ایالت ماهاراشترا در غرب هند، به دنبال دستورالعمل دادگاه برای انتقال 85 میلیون روپیه کشف شده، از طرح پانزی بیت کوین ( BTC )در سال گذشته است.

1.2 میلیون دلار مسدودی

پلیس هند سایبر پونه در مقاله ای در تاریخ 3 اکتبر توسط Times of India توضیح داد که ارزش 244 واحد ارز دیجیتال (به ارزش 1.2 میلیون دلار) در حساب بانکی شرکت Discidium Internet مسدود بود که توسط پلیس توقیف شده به منظور تبدیل ارز های دیجیتال به روپیه مسدود شده است.

بازرس ارشد پلیس سایبر ، جیرام پیگوود گفت: بانک مرکزی هند قادر به انتقال پول به شعبه خزانه بانک دولتی هند در پونه نیست زیرا حساب اینترنتی Discidium توسط بانک مرکزی هند (RBI) مسدود شده است.

بانک Discidium Internet، اعتبار سازمان RBI را با دستور دادن به بانک مرکزی در رابطه با ممنوع کردن معاملات ارزهای دیجیتال و مسدود کردن حساب به چالش می کشد.

سخنگوی دولت، یوجوالا پاوار گفت که درخواست پلیس هند برای انتقال پول در جلسات دادگاه در انتظار اعلام نتیجه است.

ممنوعیت بیت کوین در هند

پلیس هند, اخبار ارز دیجیتال, کریپتو,بیت کوین

اخبار ارز دیجیتال ( بیت کوین): پیش از این Cointelegraph گزارش داد طبق لایحه هندی برای پلیس هند در رابطه با “ممنوعیت ارزهای دیجیتال و تنظیم مقررات رسمی ارزهای دیجیتال تا سال 2019” اعلام شد. که برای هر کسی که “استخراج، تولید، نگهداری، فروش، انتقال، انتشار یا فروش ارز های دیجیتال را انجام دهد به 10 سال حبس محکوم شود.

در صورتی که قبلا  مشاغل داخلی رمزنگاری را وادار به انجام اقدامات پیشگیرانه کرده اند.

Rahul Jain اعلام کرد:

“به عنوان یک سرمایه گذار از هند، ما همیشه خواستار خدمت به هندوستان بوده ایم، اما این عارضه اخیر باعث شده است که مبادلات داخلی کریپتو بتوانند اختلالاتی را در مشاغل داخلی هند ایجاد کنند. بنابراین، ما اکنون یک شرکت مستقر در استونی هستیم و هر قانون اساسی هندی برای جرم انگاری ارز دیجیتال بر ما تأثیری نخواهد گذاشت. “

منبع ترجمه :        www.Cointelegraph.com

تهیه و ترجمه :    گروه نویسندگان اخبار ارز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.