اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

پشتیبانی فروشگاه بزرگ زنجیره ای کره جنوبی از برنامه پرداخت بلاک چین

9

اخبار ارز دیجیتال: برنامه پرداخت های موبایل Chai اقدام به راه اندازی پرداخت های مبتنی بر بلاک چین در 13،500 فروشگاه تسهیلات CU در کره جنوبی می کند.

مطابق با انتشار خبر 7 اکتبر که توسط راه اندازی بلاک چین Terra با Cointelegraph به اشتراک گذاشته شد ، Chai – که در blockchain Terra فعالیت دارد – اکنون به عنوان ابزار پرداخت در فروشگاه زنجیره ای بزرگ تسهیلاتی پذیرفته می شود.

پس از مشارکت بین Chai و اپراتور فروشگاه اینترنتی BGF Retail که دارنده فروشگاه های مورد نظر است، پشتیبانی برنامه تا پایان سال 2019 در CU اضافه می شود.

طبق گزارشات اعلام شده ، Chai همچنین به دلیل کمبود اهمیت ناشی از رشد اقتصادی استابلکوین Terra ، دریافت کمتر کمیسیون معاملات تجار و 5 تا 10 درصد تخفیف مداوم برای خریداران را ارائه می دهد. در این اطلاعیه همچنین ادعا شده است که این برنامه “با هفت سیستم عامل اصلی تجارت الکترونیکی ادغام شده است، و پایه کاربران آن بیش از 450،000 است.”

سرانجام، این شرکت ادعا کرده است که برای راه اندازی دبیت کارت پیش پرداخت تا اوایل سال 2020 همکاری با BC Card (به گزارش بزرگترین پردازنده پرداخت کره جنوبی) را داشته است.

در همین حال Cointelegraph در ماه اوت گزارش خود را اعلام کرد، که Terra نیز پلتفرم نواقص اجرای موسیقی کره جنوبی اضافه کرده است.

پذیرش بیت کوین در بین خرده فروشان فرانسوی

اخبار ارز دیجیتال: ارز های دیجیتال به عنوان شریک خرده فروشان با شرکت های بیشتری, به منظور گسترش گزینه های پرداخت برای مشتریان، در فروشگاه های سراسر دنیا پذیرفته شده است.

در ماه سپتامبر ، Cointelegraph گزارش داد که به دنبال همکاری بین ارائه دهنده فن آوری مرکز فروش Global POS و برنامه کاربردی EasyWallet و بستر پرداخت Easy2Play، پشتیبانی از پرداخت های بیت کوین ( BTC ) در بیش از 25،000 مرکز فروش برای 30 خرده فروش فرانسوی آغاز خواهد شد.

منبع ترجمه :          www.Cointelegraph.com

تهیه و ترجمه :      گروه نویسندگان اخبار ارز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.