اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

پارلمان لیختن اشتاین و تصویب قانون جدید بلاک چین

9

اخبار ارز: پارلمان لیختن اشتاین به اتفاق آرا تصویب قانون توکن ها و موجودیتی را ارائه می دهد که براساس فناوری های قابل اعتماد (TVTG)، که به عنوان قانون بلاک چین نیز شناخته می شوند ، خدماتی را ارائه می دهند.

پیشگام در مقرراتجامع

در روز 3 اکتبر، پارلمان لیختن اشتاین اعلام داشت که تایید لایحه بلاکچین، که هدف از آن بهبود حمایت از سرمایه گذاری، مبارزه با پولشویی و شفاف سازی می باشد لازم الاجرا است که قانون جدید از اول ژانویه سال 2020 به مرحله ی اجرا در آید.در بیانیه پارلمان ادعا می شود که این عمل لیختن اشتاین را به اولین کشوری تبدیل می کند که دارای تنظیم جامع اقتصاد توکن ها می باشد.

قانون تازه تصویب شده ، ضمن تنظیم نظارت کافی بر ارائه دهندگان خدمات مختلف در اقتصاد توکن ، مسائل مربوط به قانون مدنی را در رابطه با مشتری و دارایی تنظیم می کند. ادرین هاسلر ، نخست وزیر لیختن اشتاین گفت:

” در TVTG یک رکن اساسی از استراتژی مرکز مالی دولت اجرا می شود و لیختن اشتاین به عنوان مکانی نوآورانه و قانونی ایمن برای ارائه دهندگان در اقتصاد توکن شده است.”

توماس نگله ، وكیل و نویسنده سازمان بلاک چین لیختن اشتاین ، سریعا این خبر را با طرفداران رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشت. همکار نگل ، مدیرعامل بیت کوین سوئیس در لیختن اشتاین ، مائورو کاسلینی ، اهمیت قانون بلاکچین را اینگونه تشریح کرد:

وی اظهار داشت:

تصمیم مثبت و عدم مخالفت دولت لیختن اشتاین گویای اهمیت “قانون بلاکچین” می باشد. TVTG نه تنها اطمینان کلی را برای همه شرکت کنندگان در بازار ایجاد می کند بلکه دوره ی جدید یعنی اقتصاد توکن را نیز پیشگویی می کند. با نقش پیشگام خود ، لیخن اشتاین بار دیگر ثابت می کند که این مکان ایده آل برای شرکت های فین تک FinTech و بلاک چین Blockchain و در نتیجه برای ما نیز در قلب اروپا را مهیا می کند. “

شرکت های ارز دیجیتال به لیختن اشتاین نقل مکان می کنند

اخبار ارز: پیش از این Cointelegraph گزارش داد که رویکرد دوستانه لیخن اشتاین به بلاک چین در حال حاضر نظر چندین شرکت blockchain را به خود جلب کرده است. پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال Bittrex اخیراً پلت فرم معاملاتی جدید خود را با نام Bittrex Global اعلام کرد که مرکز اصلی آن در لیخن اشتاین است.

شرکت Bittrex بخاطر شفاف سازی این کشور کوچک در تنظیم ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین تصمیم به ایجاد بستر معاملات در لیخن اشتاین گرفت.

منبع ترجمه :        www.Cointelegraph.com

تهیه و ترجمه :      گروه نویسندگان اخبار ارز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.