اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

وزارت اجتماعی امارات متحده عربی 16 میلیارد دلار جهت مسابقات بلاک چین اهدا می کند

25

اخبار ارز دیجیتال: وزارت توسعه جامعه امارات متحده عربی (MOCD) میزبان مسابقه ای برای توسعه نرم افزارهای بلاکچین در بخش اجتماعی خواهد بود.

 بلاک چین برای آگاهی و مراقبت های اجتماعی

اخبار ارز دیجیتال: خبرگزاری رسمی کشور ، آژانس خبری امارات متحده عربی ، در تاریخ 6 اکتبر گزارش داد مسابقه بلاک چین اجتماعی با جوایزی معادل 16300 دلار به منظور تشویق مردم و جامعه برای توسعه بیشتر برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین در اهداف آموزشی, اجتماعی و تفریحی می باشد.

طبق گزارش ارسال شده ، مهلت ارسال آثار مسابقه تا 20 فوریه 2020 می باشد و با دعوت از برنامه نویسان بلاک چین ، طراحان گرافیک و رابط برای ساختن نرم افزار بلاکچین در زمینه های آگاهی و مراقبت های اجتماعی استفاده می شود. این مسابقه توسط MOCD در هفته فناوری GITEX برگزار شد که در مرکز تجارت جهانی دبی از 6 اکتبر تا 10 اکتبر در حال برگزاری می باشد.

براساس این گزارش ، MOCD به برندگان این مسابقه  ارز امارات ، درهم (AED) پاداش می دهد و به برنده مقام اول 30،000 (AED (8.200 دلار اعطا می کند ، در حالی که مقام های دوم و سوم به ترتیب 20،000( AED (5،400 دلار و 10،000 AED )(2700 دلاردریافت می کنند. برندگان در فوریه 2020 ماه نوآوری امارات متحده عربی اعلام می شوند.

در مسابقه” Blockathon Social “، شركت كنندگان جهت توسعه برنامه های دارای قابلیت بلاک چین در مدت زمان محدودی به چالش كشیده می شوند و اجازه استفاده از نرم افزارها و برنامه های از پیش طراحی شده را نخواهند داشت.

وزارت امور خارجه مسئولیت توسعه و اجرای سیاست های اجتماعی و قوانین مربوط به سیاست های اجتماعی در امارات را بر عهده دارد. این نهاد همچنین بر مؤسسات رفاه اجتماعی نظارت دارد و سیاست های مشخصی راجع به ازدواج و سایر جنبه های زندگی در امارات متحده عربی تعیین می کند.

امارات متحده پذیرای بلاک چین

وزارت امور خارجه آمریکا با تلاش برای دستیابی به اهداف برنامه ملی توسعه ، امارات ویژن 2021 ، که مباحث کلیدی برای دستیابی به توسعه اجتماعی و اقتصادی امارات را تشکیل می دهد ، و خواستار تغییرات متنوع و اقتصاد دانش بنیان است.

در نوامبر سال 2018، وزارت نورد برای شروع اجرای طرح بلاکچین از یک مفهوم اثبات کار بر اساس بلاکچین ProximaX استفاده کرد.

در ماه سپتامبر ، وزارت بهداشت و پیشگیری امارات متحده عربی یک سیستم blockchain برای ثبت و به اشتراک گذاری داده های مراقبت های بهداشتی راه اندازی کرد.

در اوایل سال جاری ، وزارتخانه جزیره دبی ، بخش املاک و مستغلات شورای اجرایی دبی ، با بانک Mashreq مستقر در امارات متحده عربی همکاری کرد تا یک پلتفرم وام مسکن مبتنی بر بلاک چین را ارائه کند.

منبع ترجمه :        www.Cointelegraph.com

تهیه و ترجمه :       گروه نویسندگان اخبار ارز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.