اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

قیمت معاملات بیت کوین به بیش از 9300 دلار می رسد.

قیمت ارزهای رمزنگاری همچنان در بازار رو به افزایش است.

0

طبق گزارشات اخبار ارز دیجیتال قیمت معاملات بیت کوین به حدود  9300 دلار رسیده است و استلار  (XLM) با بیش از 20 درصد افزایش، رشد چشمگیری داشته است.

بیت کوین در روز سه شنبه، 5 نوامبر تا حدود 9400 دلار معامله شد اما در ساعات آخر روز با سیر نزولی قیمت مواجه شد. بزرگترین ارزدیجیتال دنیا حدود 9465 دلار معامله شد و در پایان روز به 9311 دلار رسید. BTC در 24 ساعت گذشته نزول متوسط 0.56٪ را نشان می دهد.

براساس آمار و گفته های مفسر بیت کوین ، ویلی وو ، باید اقدامات جدی به دنبال کاهش قیمت بیت کوین به 8600 دلار به منظور پر کردن شکاف در بازارهای آتی صورت پذیرد. طبق گفته های ویلی وو، بیت کوین باید برای تثبیت در یک بازار گاوی بلند مدت ظرف یک ماه به بیش از 14000 دلار برسد.

وی گفت: “اگر قیمت بیتکوین طی یک ماه به بیش از 14000 دلار برسد، در فاز دوم بازار گاوی قرار خواهیم گرفت. با آغاز سال 2020 باید یک نوسان پایدار و رو به کاهش داشته باشیم. این زمان بهترین زمان استقرار سرمایه است. ”

افزایش قیمت ارز دیجیتال استلار
افزایش قیمت ارز دیجیتال استلار

اخبار ارز دیجیتال اعلام کرد شاید قیمت بیتکوین ناشی از افزایش چشمگیر قیمت استلار باشد. زیرا قیمت بیتکوین پس از اعلام این خبر ، 25 درصد افزایش یافته است.

استلار در حال حاضر با قیمت 0.084 دلار به ازای هر بیتکوین معامله می شود. این مقدار، افزایش روزانه بیش از 20٪ را گزارش می دهد. و این ادعا را که ممکن است استلار قادر به ایجاد چرخه جدید گاوی باشد را قوت می بخشد.

تهیه و ترجمه :     گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.