قوانین جدید کریپتو هند در مجلس زمستان

1

دولت هند همانطور که قبلاً برنامه ریزی شده بود ، تصویب لایحه مربوط به کریپتو هند را در طول نشست زمستانی مجلس در نظر نخواهد گرفت.

پیش نویس لایحه تحت عنوان “توقیف ارز دیجیتال به و تصویب ارز دیجیتال رسمی در این جلسه گنجانده شده است.

در ماه اوت سال 2019، دولت هند اعلام کرد که پیش نویس لایحه را در مجلس شورای اسلامی در مجلس زمستان، و بین 13 تا 18 دسامبر معرفی می کند.

روپیه دیجیتال

این لایحه پیشنهادی حاوی ممنوعیت کامل ارز دیجیتال است

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است ، پیش بینی شده است در این پیش نویس اینطور قصد دارند که نه تنها قانون ممنوعیت استفاده از کریپتو در هند را اعمال کنند بلکه همچنین یک “روپیه دیجیتال” را نیز صادر کنند که توسط بانک مرکزی این کشور ، بانک مرکزی هند ، صادر شده باشد.

با این حال ، این لایحه پیشنهادی در مورد فناوری زیر بنای بیت کوین ( BTC ) و همچنین سایر فناوری های مرتبط با توسعه فناوری از جمله برنامه های مالی مبتنی بر بلاک چین اعمال نمی شود.

سهیل بازرگان ، مدیرعامل Pocketbits صرافی ارز دیجیتال هند ، این خبر را سکون موقتی دانست و تأکید کرد که اکنون جامعه زمان بیشتری برای دور زدن واگن ها و محافظت از صنعت دارد. وی توییت کرد :

وی افزود: “پیش نویس لایحه ممنوعیت کریپتو در مجلس زمستانی پارلمان در دستور کار نیست. رقابت را فراموش کنید و افکار ما را با یک صدا تکرار کنید.

نیشلال شتی ، مدیرعامل تبادل رمزنگاری Wazirx ، با بیان اینکه تأخیر این خبر تاثیر بسیار خوبی برای اکوسیستم کریپتو هند دارد ، اظهار داشت: دولت پیشنهاد می کند زمان بیشتری را برای ارزیابی مجدد کامل ممنوعیت ارز های دیجیتال در نظر بگیرد.

بسیار خوب است که مشاهد می کنید که دولت هند در این کار عجله نمی کند. آنها بیشتر گوش می دهند.

کریپتو هند و قوانین آن
کریپتو هند و قوانین آن

انتقاد سرمایه داران

ممنوعیت احتمالی هند در مورد کریپتو به شدت مورد انتقاد سرمایه گذاران این صنعت قرار گرفته است. در اواخر اکتبر، سرمایه داری میلیاردر با نام تیم دراپر نسبت به نخست وزیر نارندرا به تجدید موضع خصمانه این کشور در مورد ارز دیجیتال استفاده می کند. یکی از سرمایه داران معروف بیت کوین اظهار داشت که هند با تلاش برای ممنوعیت ارز دیجیتال ، خود را در معرض فساد قرار می دهد.

در اوایل امروز ، Cointelegraph گزارش داد که هند یکی از پنج کشور BRICS است که در نظر دارد با توجه به تسهیل تسویه حساب بین کشورهای عضو ارزهای دیجیتال را راه اندازی کند.

تهیه و ترجمه :     گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.