اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

صرافی کوین بیس (Coinbase) تبادلات را در زمان واقعی در انگلیس دوباره به دست می گیرد.

1

اخبار ارز دیجیتال صرافی کوین بیس (Coinbase) :

اخبار ارز دیجیتال : صرافی کوین بیس (Coinbase) مبادله های ارز دیجیتال خود را در زمان واقعی در انگلیس دوباره از سر می گیرد.

مشتریان نهادی و خرده فروشی این صرافی در کشور انگلستان به زودی قادر خواهند بود دوباره مبادله های واریز یا برداشت های خود را در کمتر از 60 ثانیه انجام دهند ، زیرا این صرافی شریک بانکی جدیدی پیدا کرده است.
زایشان فروز (Zeeshan Feroz) ، مدیر اجرایی صرافی کوین بیس در انگلیس ، به بلومبرگ تأیید كرد كه واریز یا برداشت ارز دیجیتال را از طریق زمان واقعی پرداخت در انگلستان از سر می گیرد. با این حال ، وی در مورد شرکای جدید بانکی این صرافی اظهار نظری نکرد.
طبق گفته شخصی که با این موضوع آشنا است ، صرافی کوین بیس اکنون مشتری کلیر بانک (ClearBank) ، یکی از “بانک های رقیب” در ایالات متحده است ، که پس از سه ماه پیش با بارکلیز (Barclays) افتتاح شد.

شریک بانکی جدید کوین بیس

براساس این گزارش اخبار ارز دیجیتال ، در سه ماه گذشته ، نقل و انتقالات ارز دیجیتال به طرز چشمگیری طولانی تر و بعضاً روزها صورت می گرفته است ، زیرا صرافی کوین بیس (Coinbase) گزینه های دیگری از استفاده از حساب های پی پال (PayPal) اتخاذ کرده بود تا خرید ارز دیجیتال با کارت های اعتباری را ارائه دهد.
در همین حال ، گزارش های تأیید نشده درباره همکاری با کلیر بانک (ClearBank) برای اولین بار در ماه آگوست در اخبار ارز دیجیتال گفته شده است. رسانه ها حدس می زنند که به دلیل این همکاری ها ، شعبه صرافی کوین بیس در انگلستان مجبور به حذف ارز دیجیتال زی کش (Zcash) خواهد بود، چرا که طبق گفته های شریک جدید این صرافی ، حاضر به حمایت غیرمستقیم از سکه های حریم خصوصی نخواهد شد.

 

منبع ترجمه- https://cryptonews.com/

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.