اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

ایجاد سیستم رای دهی دیجیتالی مبتنی بر بلاک چین در اروگوئه

4

اخبار ارز دیجیتال: طبق اطلاعیه های اخیر ، حزب دیجیتال اروگوئه برای توسعه یک سیستم رأی دهی بلاک چین داخلی در صندوق های داخلی با withternity همکاری کرده است.

هدف اصلی این همکاری ایجاد سیستم مبتنی بر  بلاک چین است که به شهروندان امکان می دهد تا به راحتی در رأی گیری های داخلی شرکت کنند.

حزب دیجیتالی اروگوئه در سال 2013 با این ایده که بتواند انقلابی در صحنه سیاسی این کشور ایجاد کند, و به سمت نوآوری در فن آوری حرکت کند، تأسیس شد.

پروژه مشترک با withternity ، در حال حاضر یکی از استارتاپ های راه اندازی بلاکچین ،و قدم اول برای اجرای این ماموریت است.

تصمیم دولت برای راه اندازی سیستم رای دهی بلاک چین  موجب افزایش تمایل و انگیزه مردم برای شرکت در سیستم رای گیری دیجیتال اروگوئه شد.

در طول این پروژه مشترک ، دو هدف اصلی ایجاد شفاف سازی و در دسترس بودن عموم خواهد بود

اخبار ارز دیجیتال, اروگوئه, بلاک چین

اهداف اصلی پروژه بلاک چین

اخبار ارز دیجیتال: در مرحله اول ، این استارتاپ مسئول ایجاد یک برنامه غیر متمرکز (Dapp) خواهد بود که توسط اعضای دولت و همچنین عموم جهت رأی دادن استفاده خواهد شد.

همچنین از این برنامه برای نظارت و تسهیل برخی از خدمات داخلی در بخش دیجیتالی اروگوئه استفاده خواهد شد. هدف دوم Æternity ایجاد بانک اطلاعاتی مبتنی بر بلاک چین است که در جلسات رای گیری بطور خودکار با هویت تأییدشده انجام خواهد شد.

پس از تحقق هر دو هدف ، شهروندان در اروگوئه این فرصت را دارند که درباره ایده های ایجاد شده در بخش های مختلف پیشنهاد و رای دهند.

بهترین بخش سیستم رای گیری بلاک چین این است که ارتباط سریع و آسان آرا را برای شهروندان تسهیل می کند و یک پایگاه داده ایمن برای حزب دیجیتال اروگوئه ایجاد می کند.

این پروژه مشترک باعث تحول در رای گیری در اروگوئه خواهد شد و هدف حزب برای معرفی تحول دیجیتالی در این کشور تحقق خواهد یافت.

منبع ترجمه :            www.Cointelegraph.com

تهیه و ترجمه :       گروه نویسندگان اخبار ارز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.