اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

رالی جدید سکه ریپل، افزایش قیمت چشمگیر این ارز دیجیتال

22

قیمت سکه ریپل با افزایش روبرو شد و 10 سکه برتر دیگر را پشت سر گذاشت.

سکه ریپل ، بهترین ارز دیجیتال در بین 10 ارز دیجیتال برتر در بازار ارز دیجیتال در روز دوشنبه و هفته گذشته است. در زمان گرینویچ (09:32 UTC) ، سکه ریپل  با قیمت 0.2686 دلار و در 24 ساعت گذشته 5.6٪ و در هفته گذشته 7٪ رشد داشته است.

 

در مقایسه ، بیت کوین و اتریوم با کاهش یک درصدی قیمت روبه رو بوده اند. ، در حالی که XLM با 3.6٪ سود امروز ، دومین ارز دیجیتال برتر است.

 

نمودار قیمت سکه ریپل:

اخبار ارز دیجیتال: نمودار قیمت سکه ریپل
اخبار ارز دیجیتال: نمودار قیمت سکه ریپل

با نگاهی به 10 سکه برتر ارز دیجیتال در طی هفته گذشته ، متوجه می شویم که اکثریت شاهد افزایش 2 تا 7 درصدی بوده اند ، در حالی که بیت کوین تقریبا بدون تغییر است.

 

فقط چهار روز پیش ، همانطور که گزارش شد ، سکه ریپل با تعداد زیادی از به روزرسانی ها و جنجال اخبار ارز دیجیتال روبرو شد ، اما این ارز دیجیتال با این وجود آنکه در حال هم خرید و هم فروش بود، از آن زمان قیمت آن بیش از 7 درصد افزایش یافته است.

 

در حقیقت ، با نگاهی به نمودار برای هفته گذشته ، می توانیم پیش بینی کنیم سکه ریپل به تدریج از 4 اکتبر شروع به صعود می کند و به بالاترین قله قیمتی خود بین چهار اکتبر تا زمان نوشتن این خبر در 7 اکتبر با قیمت 0.269 دلار برسد – که همچنین بالاترین سطح این سکه خواهد بود که آخرین بار در 24 سپتامبر در این رده دیده شده است.

نوسان قیمت سکه ها در بازار ارز دیجیتال

مقام دوم در نمودارهای هفتگی توسط EOS گرفته شده است ، که در 7 روز گذشته 6.8٪ افزایش یافته است. این ارز دیجیتال نیز مانند بسیاری از سکه های دیگر ، در 24 سپتامبر شاهد افت شدید بود و از آن زمان تا کنون معامله ها رو به فزونی یافت. هفته گذشته برای EOS سبزتر شده است ، که اکنون با قیمت 2.99 دلار در 24 ساعت گذشته 0.6٪ رشد داشته است.

 

در همین حال ، بازار ارز دیجیتال جدیدترین رالی سکه ریپل را مورد توجه قرار داده است ، در حالی که بسیاری از این ارز دیجیتال به عنوان ارزی فراموش شده بحث کرده اند ، گمانه زنی ها درباره یک فضای فرسوده همچنان ادامه دارد.

 

منبع ترجمه- https://cryptonews.com/

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.