اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

دولت ترکیه نشان داد که چرا بیت کوین برای استقلال مالی ضروری است

0

اخبار ارز: عملکرد تهاجمی دولت ترکیه ثابت کرد که چرا بیت کوین BTC برای استقلال مالی ضروری است,دولت ترکیه بیش از سه میلیون (3 میلیون) حساب بانکی را مسدود کرد.

امروز میلیون ها شهروند از دیدن اطلاعیه سلب مالکیت الکترونیکی در حساب های بانکی خود شگفت زده شدند.

این اقدام شوک بزرگی برای شهروندان بود ، به ویژه پس از آنکه یک مقام دولتی اعلام کرده بود دولت به بدهکاران مالیاتی دولت مساعدت خواهد داد.

وزیر امور خارجه خزانه داری و دارایی دولت ترکیه ، برات آلبایراک ، اظهار داشت که خود دولت در بازپرداخت بدهی دولت به مردم کمک خواهد کرد.

با این حال ، سیاست جدید اقتصادی که روز دوشنبه اعلام شد ، هیچ تجدید ساختار بدهی را دربر نداشت. در یک نشریه خبری داخلی ، کارشناس امور مالیاتی نودیم تورکمن تخمین زد که حدود 2.5 میلیون حساب به دلیل بدهکاری به دولت سلب مالکیت شده است.

در همین حال ، هشتصد هزار حساب به دلیل بدهی های هگنفت تأمین اجتماعی مسدود شده است. این اقدام فقط علیه اشخاصی انجام شده است که بیش از یک آستانه مشخص بدهکار هستند.

این حسابهای بانکی در تمام بانکهای فعال در ترکیه مسدود شده است. علاوه بر این ، حساب ها در بحرانی ترین زمان ممکن مسدود بودند.

مسدود سازی حسابها در آغاز ماه به این معنی است که پرداخت حقوق شرکتهای زیربط نیز مختل شده است.

ترکمن اظهار داشت که چنین سیاست هایی تأثیر بسیار بدی بر بخش خصوصی دارد.

چرا بیت کوین؟

اخبار ارز: این نوع مقررات سختگیرانه مالی در دولت ترکیه ، یادآوری برای عموم مردم است که چرا ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین به وجود آمده اند.

دارایی های بدون مجوز مانند ارز دیجیتال بیت کوین دارای مرجع و مدیریت مرکزی نیستند که بتوانند حسابها را به همین راحتی مسدود کنند. این مشخصه به کاربران بیت کوین آزادی مالی بسیار بیشتری نسبت به افرادی که از حساب های بانکی معمولی استفاده می کنند ، می دهد.

علاوه بر این ، این یکی از دلایل و معیارهای مهم خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال شده است زیرا این ایده افراد را به دام می اندازد.

منبع ترجمه :        www.Cointelegraph.com

تهیه و ترجمه :       گروه نویسندگان اخبار ارز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.