اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

دولت اوکراین برای قانونی کردن ارز دیجیتال آماده می شود

1

اخبار ارز دیجیتال ( بیت کوین ): طبق گزارش رسانه های محلی اوکراین گزارش های لیگامیدیا ، دولت اوکراین در حال آماده سازی قانونی کردن ارز دیجیتال است.

زمانی که این اقدام، انجام پذیرد ، نقش مهمی در افزایش تلاش های نوسازی کشور خواهد داشت.

در حال حاضر ، ارزهای دیجیتال در اوکراین ممنوع نیست. با این حال ، آنها نیز وضعیت رسمی ندارند. این گزارش حاکی است که وزارت تحول دیجیتال کشور می خواهد ارزهای رمزنگاری را از منطقه خاکستری قانونی فعلی خود خارج کند. الكساندر بورنیاكوف ، یكی از معاونان وزیران كه به وزارت منصوب شده است ، اخیراً تأیید كرد كه ارائه رمزنگاری با وضعیت قانونی در لیست اهداف برتر آنها قرار دارد. علاوه بر این ، آنها همچنین در حال برنامه ریزی هستند تا ثبت نام های عمومی و اسناد را به یک سیستم توزیع با مدیریت دولتی تغییر دهند.

بورنیاکف جهت درک کردن بیشتر مفهوم، گفت افرادی که به ارز دیجیتال مشغول هستند باید از منطقه خاکستری بیرون بیایند و شروع به پرداخت مالیات کنند. وی همچنین اضافه كرد كه در آینده ، فرصتی برای دولت وجود دارد كه بتواند با تجارت ارز های دیجیتال نیز سرمایه گذاری كند ، كه این امر در نهایت به نفع ملت خواهد بود. قانونی شدن ارز دیجیتال توسط وزیر میخائیل فدوروف اعلام خواهد شد.

تبدیل شدن اوکران در آینده در مرکز بلاک چین

اخبار ارز دیجیتال ( بیت کوین ): همانطور که از گزارشات مشخص شده است ، این تصمیم بخشی از تلاشهای مسئولین جهت نوسازی دولت است. در حقیقت، وزارت تحول دیجیتال کشور می خواهد همکاری با دولت را تسهیل کند، همانند تعامل شخصی با هر خدمات دیجیتالی که وجود دارد. همانطور که Fedorov می گوید ، تعامل با دولت این کشور باید غیرقابل نفوذ ، راحت و در دسترس باشد ، مانند روشی که فرد در زمان انجام خدمات رزرو  در Uber ، Airbnb یا Booking.com تجربه می کند.

توجه به این نکته ضروری است که ولدیمیر زلنسکی ، رئیس جمهور جدید اوکراین ، قصد دارد روند اجرای سیاست های مربوط به رمزنگاری در کشور را تسریع کند. اگر همه چیز طبق برنامه ریزی پیش برود ، کشور ممکن است در زمان های پیش رو تبدیل به یک مرکز نوآوری بلاک چین نیز بشود.

منبع ترجمه :        www.Cointelegraph.com

تهیه و ترجمه :    گروه نویسندگان اخبار ارز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.