اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

جدایی پول از دولت

6

تصور جدایی پول از دولت

تنها یک لحظه تصور کنید: جدایی پول از دولت ! تحلیلگران بازار ارز دیجیتال چه چیزی را در رابطه با این جدایی توسط صنعت بلاک چین پیشبینی می کنند؟

وضعیتی را تصور کنید که در آن نه دولت و نه بانک مرکزی پول را کنترل نخواهند کرد. چه پیش می آید؟ چگونه عمل می‌کند؟ چه مسایلی را حل می‌کند، و با چه مسائلی روبه رو خواهیم شد؟؟

این ها قطعاً سوالات ساده‌ای برای پاسخ دادن نیستند، اما اخیراً فرصتی برای شنیدن افکار برخی از چهره‌های مهم در دنیای بازار ارز دیجیتال و صنعت بلاک چین در این باره داشته‌ایم.

 

بنا به مصاحبه ی خبرگزاری کریپتونیوز با چندین متخصص در کنفرانس Honeybadger بالتیک که در ماه سپتامبر در ریگا، لتونی برگزار شد، و این دیدگاه های آنها از وضعیتی است که در آن هیچ آژانس دولتی پول را کنترل نمی کند.

 

چیزی که ممکن است در کشوری بدون کنترل دولت / بانک مرکزی بر روی پول ببینیم: دوره تنظیم طولانی CoinPoker است که پول از کنترل دولت خارج می‌شود یک شاهکار عظیم رخ خواهد داد. این مسئله زمان زیادی برای گذار و تنظیم نیاز دارد.

پیش بینی مدیر ارشد اطلاعات در گروه صنعت بلاک چین

الکس پتروف، مدیر ارشد اطلاعات در گروه فن‌آوری بلاک چین، می‌گوید که این اتفاق بلافاصله رخ نخواهد داد و افزود:

این مسئله نه یک مسئله ی سیاسی است و نه پیشگویی، بلکه زمان مورد نیاز برای گذار جدایی پول از دولت بستگی به مسئولان آن کشور خواهد داشت.

 

پتروف می‌گوید:

” ما بیشتر در مورد صنعت بلاک چین مانند یک ابزار صحبت می‌کنیم. این کار می‌تواند برخی از مشکلات را با بهینه‌سازی هزینه‌های بیشتر حل کند و مزایای اضافی فراهم آورد، امنیت بهتر، سرعت بهتر، انعطاف‌پذیری بهتر را فراهم خواهد آورد، اما این بدان معنا نیست که همه چیز بلافاصله جایگزین خواهد شد. مثل همه صنعت های دیگر زمان خواهد برد. مانند همه ابزارها، ارز دیجیتال به آرامی با یک ابزار کارآمدتر جایگزین پول خواهد شد.”

منبع ترجمه- https://cryptonews.com/

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.