تلگرام نسخه آلفا کیف پول Gram را راه اندازی کرد

24

اخبار ارز دیجیتال: تلگرام ، یکی از بهترین خدمات پیام رسانی رمزگذاری شده ، اعلام کرده است که کیف پول Gram برای توکن گرام هم اکنون در غالب آلفا برای کاربران iOS در دسترس است.

کیف پول Gram مخصوص کاربرانی طراحی شده است که علاقمند به ذخیره کردن توکن Gram هستند.

در حال حاضر ، کیف پول Gram میزبان شبکه آزمایشی بلاک چین (TON) است.

کیف پول Gram و توکن

راه‌اندازی توکن تلگرام واکنشهای جنجالی زیادی را برانگیخت، در حالی که انتشار رسمی آن زمان زیادی طول می کشد. طبق گزارش نیویورک تایمز ، اگر توکن ها تا پایان اکتبر منتشر نشوند ، تلگرام مجبور خواهد شد تمام سرمایه گذاری های ایجاد شده در طول عرضه اولیه سکه (ICO) را بازگرداند.

تلگرام به وسیله ICO توانست 1.7 میلیارد دلار سرمایه جمع آوری کند و سرمایه گذاران هم بی صبرانه مشتاق پرده برداری از نسخه رسمی Gram token هستند. با این حال، اگر تلگرام نتواند از برنامه تعیین شده توسط whitepaper استفاده کند ، ممکن است کیف پول گرام بدون هیچ توکنی برای ذخیره باقی بماند.

اخبار ارز دیجیتال, ارز دیجیتال, کیف پول Gram, کیف پول, ارز دیجیتال

انتقاد علیه تلگرام

اخبار ارز دیجیتال: در ماه های اخیر ، تلگرام( کیف پول Gram) با موجی از انتقادهای شدید روبرو شده است، و به عنوان گزارشی از جزییات, توضیح داده است که چگونه بسیاری از سازمان های تروریستی برای حفظ امنیت ارتباطات خود از سرویس پیام های رمزگذاری شده استفاده می کنند.

در حالی که تلگرام به روش های رمزگذاری و امنیت شدید خود می بالد ، معلوم می شود که همه کاربران هنوز دید مثبتی به آن ندارند و برخی کاربران با نیت خوب به سرویس های آن روی نیاورده اند.

این گزارش حاکی است که سازمانهای بزرگ تروریستی مانند داعش و القاعده بدون هیچ ترسی از تلگرام برای تبادل اطلاعات حیاتی استفاده می کنند، چرا که مسلما روش های رمزگذاری تلگرام به نفع آنها است.

در نتیجه ، بسیاری از سازمان های ضد تروریستی علیه تلگرام اظهاراتی داشته اند و ادعا می کنند که این سرویس برای امنیت جهانی مضر است ، زیرا ارتباط بین گروه های تروریستی را تسهیل می کند.

منبع ترجمه :        www.Cointelegraph.com

تهیه و ترجمه :     گروه نویسندگان اخبار ارز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.