اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

دیفای (DeFi) با وجود رکود بازار ، برنامه های مالی غیرمتمرکز اتریوم را تقویت کرد.

10

دیفای (DeFi) با وجود رکود بازار ، برنامه های مالی غیرمتمرکز اتریوم را تقویت کرد.

برنامه های مالی غیر متمرکز (Dapps) دیفای در هر گزارشی از اخبار ارز دیجیتال با “رشد عظیمی” مواجه است که این امر به دلیل ارائه خدمات توسط اتریوم صورت می پذیرد.

 

بنا به گزارش اخبار ارز دیجیتال Dapp.com عنوان شده است که :

“بیش از 525 میلیون دلار توسط داوطلبان خدمات مالی” (برنامه های غیر متمرکز) انجام شده است. و 27.6٪ از کاربران dapp شروع به استفاده از برنامه های غیر متمرکز کردند تا بتوانند به ارائه خدمات خدمات مالی دسترسی پیدا کنند.”

 

تأمین برنامه های مالی غیر متمرکز مبتنی بر اتریوم (DeFi) بخش عمده ای از این رقم را تشکیل می دهد و بیش از 88٪ از کل حجم بخش مالی این برنامه را تشکیل می دهد.

 

هر پالس دیفای، وام دهی سیستم خدمات دهی اتریوم هنوز هم چیزی است که در صحنه دیفای جریان یکپارچه دارد و میزان تسلط آن تقریباً 51٪ است.

نمودار ماهانه ی بازار برنامه های مالی غیر متمرکز دیفای در Q3:
نمودار ماهانه ی بازار برنامه های مالی غیر متمرکز دیفای در Q3:

آمار بازر Dapps

داده های Dapp.com نشان می دهد که پردازنده های دیفای با سیستم خدمات دهی اتریوم 310،000 کاربر جدید را در Q3 جذب کردند که بزرگترین نرخ رشد سه‌ماهه چهارم تا به امروز است.

براساس این گزارش:

 

“اکثر کاربران فعال برنامه های مالی غیر متمرکز اتریوم درQ2  از هیچگونه برنامه های مالی غیر متمرکز اتریوم در Q2 استفاده نکردند – فقط کمی بیش از 80،000 دارنده اتریوم در D2 و Q3 از برنامه های مالی غیر متمرکز استفاده می کنند. اما موج دیفای بهترین رشد را برای برنامه های مالی غیر متمرکز اتریوم ایجاد کرده است. ”

 

آمار و ارقام همچنین نشان می دهد که بلاک چین اتریوم هنوز بیشترین تعداد برنامه های غیر متمرکز اتریوم را در اختیار دارد ، و از این تعداد 1،721 مورد از کل 2776 مورد متعلق به. EOS و Tron است که به ترتیب 466 و 467 فالور دارند.

 

اگرچه میزان فعالیت کاربر از Q2 به اندازه -30٪ کاهش یافته است ، اما 58٪ معاملات غیر متمرکز اتریوم در Q3 مربوط به دیفای  و مربوط به امور مالی بوده است و این رقم در کل بیش از 466 میلیون دلار بوده است.

 

منبع ترجمه- https://cryptonews.com/

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.