اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

سورپرایز ! قیمت بیت کوین قرار است افزایش چشمگیری داشته باشد.

7

بانک دولتی آلمان می‌گوید قیمت ارز دیجیتال بیت کوین قرار است افزایش چشمگیری داشته باشد.

بانک دولتی آلمانی بر این باور است که قیمت ارز دیجیتال بیت کوین (bitcoin) برای یک افزایش چشم گیر در سال آینده آمادگی پیدا کرده‌است و می گوید قیمت های فعلی منجر به نصف پاداش استخراج ارزهای دیجیتالی در آینده نمی گردد. می شود . انتظار می رود این اتفاق در ماه مه سال 2020 انجام شود. بانک برآورد می‌کند که این قیمت این ارز دیجیتالی به ۹۰، ۰۰۰ دلار برسد ، در حالی که ارزش این ارز دیجیتال در حال حاضر 8200  دلار آمریکا بود.

بانک دولتی بایرن (Bayern LB ) ، بانکی که 75 درصد متعلق به ایالت باواریا (Bavarian) است در مورد این ارز دیجیتال ، پیش‌بینی شگفت انگیزی کرده‌است و ادعا می‌کند که اکنون این ارز دیجیتال طلای در حال پیشی گرفتن است. در گزارشی ، این بانک دولتی نتیجه گرفته است که کاهش پاداش استخراج بیت کوین به نصف تا ماه مه 2020 اتفاق نخواهد افتاد.

این بانک دولتی سند نتایج خود را ارائه کرد و اظهار داشت که ارزش بازار این ارز دیجیتالی و نسبت به جریان بازار ” به شدت هم‌بسته ” بوده‌است .

پیش بینی افزایش قیمت

با این حال ، این بانک تنها کسی نیست که به این گردش سهام اشاره می‌کند . همان طور که گزارش شد ، مراد محموداف (Murad Mahmudov) ، رئیس سرمایه‌گذاری در صندوق ارز دیجیتال، سرمایه‌گذاری تطبیقی را در بین بیش از ۵۰ مورد کاتالیزور مثبت در افق بیت کوین ذکر کرد . به گفته محموداف ، از آنجا که استخراج این ارز دیجیتالی به طور فزاینده‌ای دشوار خواهد شد ، عرضه محدود و تقاضای رو به رشد آن‌ها به منظور تولید ارزیابی قیمت بالاتر صورت می‌گیرد .

در همین حال ، بانک دولتی بایرن ال بی پیش بینی های مثبت دیگری را برای بیت کوین در ماه های آینده انجام داد و اظهار داشت که این ارز دیجیتال در سال 2020 “جهشی بزرگ به جلو” خواهد داشت و نتیجه می گیرد که این “یک دارایی حتی ارزشمندتر از طلا است”.

در همین حال، هجمه ی اخیر فروش بیت کوین از سوی سرمایه گذارانی باعث شد که به قیمت بین ۱۰۰۰۰ دلار و 12000 دلار آمریکا افزایش‌یافته بیابد. . در همان زمان ، سرمایه گزارانی که این ارز دیجیتالی را به قیمت زیر ۸۰۰۰ دلار آمریکا خریداری کردند ، اکثریت مطلق بیت کوین را در گردش حساب خود نگه داشته اند. مطابق گفته شرکت تجزیه و تحلیل بازار ارز دیجیتال Coin Metrics ، برخی از مبلغ 11.46 میلیون بیت کوین متعلق به این گروه از “سرمایه گذاران بلند مدت” است که اعتقاد شدیدی به سرمایه گذاری بلندمدت ارز دیجیتال بیت کوین دارند.

 

منبع ترجمه- https://cryptonews.com/

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.