اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

اوراق بهادار( STO ها) از صنعت بلاک چین پیشی می گیرد

12

اینجا همان جایی است که اوراق بهادار( STO ها) جلوتر از صنعت  بلاک چین (رمزنگاری) قرار می گیرند.

در صورتی که صنعت بلاک چین (ارز دیجیتال) از قوانین مسافرت (Travel Rule) پیروی نکند اوراق بهادار( STO ها) از این صنعت پیشی می گیرد!

کارلوس دومینگو ، بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرمی که امنیت رمزنگاری را تضمین می کند به اخبار ارز دیجیتال کریپتونیوز گفت:

 

“صنعت اوراق بهادار دیجیتال (STO) در زمینه KYC (مطلع کردن مشتری) از صنعت بلاک چین (رمزنگاری) جلوتر است, بنابراین تاثیر قانون به اصطلاح سفر باید حداقل باشد. بنابراین تأثیر قوانین مسافرتی* (Travel Rule) باید به حداقل برسد.”

 

پیروی اوراق بهادار از قوانین سفر

به عنوان یک یادآوری ، “قانون سفر” که برای بسیاری از ارائه دهندگان خدمات ارز دیجیتال (VASPs) مانند مبادلات رمزنگاری چیز جدیدی است ، ضروری است که این شرکت ها اطلاعات مشتری را با یکدیگر به اشتراک بگذارند ، به طوری که مثلاً یک صرافی بتواند این اطلاعات را تأیید کند. ، برای مثال آن که یک مشتری در سیستم عامل دیگری که دارد 10 بیت کوین را ارسال می کند تا هویت تأیید شده داشته باشد. به اشتراک گذاشته شود.

 

و در حالی که صرافی ها و سایر VASP ها هنوز در تلاش هستند تا قوانین جدیدی را که توسط Task Force اقدام مالی (FATF) معرفی شده است ، به اجرا بگذارد ، صنعت ارز دیجیتال امنیتی در حال حاضر راه حلی برای این مسئله ارائه داده است.

 

به عنوان مثال ، همه دارایی های موجود در پروتکل DS Securitize فقط می توانند با کیف پول هایی که از طریق روش های KYC و با صادرکننده امنیت دیجیتالی و یا با یک سیستم تنظیم شده [تجارت معاملاتی] تنظیم شده و تجارت اوراق بهادار دیجیتال را در آن انجام می گردد ، معامله کنند.

دومینگو توضیح داد:

” این امر تضمین می‌کند که همیشه بازرسی‌های مناسب در مورد سرمایه گذاران بالقوه و مبادلات، خواه صادر کننده باشند و خواه یک عامل تنظیم کننده مانند دلال معاملات، در حال انجام است.”

 

منبع ترجمه- https://cryptonews.com/

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

2 نظرات
  1. […] اوراق بهادار( STO ها) از صنعت بلاک چین پیشی می گیرد […]

  2. […] اوراق بهادار( STO ها) از صنعت بلاک چین پیشی می گیرد […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.