اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

استخدام متخصص ارز دیجیتال و بلاک چین در مرکز امور مالی ایالت نیویورک

2

استخدام متخصص ارز دیجیتال و بلاک چین در مرکز امور مالی ایالت نیویورک

اخبار ارز دیجیتال: تنظیم کننده خدمات مالی ایالت نیویورک در طی اطلاعیه ای که به تازگی منتشر شده است ، متخصص ارز دیجیتال و کارشناس در زمینه ارزهای مجازی و بلاک چین را استخدام می کند.

وزارت خدمات مالی به دنبال استخدام معاون سرپرست در بخش تحقیق و نوآوری است. که دارای سابقه فعالیت در زمینه ی ارز دیجیتال ، بلاکچین ، گسترش فناوری و سایر زمینه های مرتبط باشد.

قرار است فرد در این موقعیت شغلی مسئولیت تصمیم گیری های سیاست گذاری و تنظیم بازارهای نوظهور و نوآورانه را بر عهده داشته باشد.

این فرد مسئولیت هدایت توسعه شیوه های اجرایی ، سیاست ها و راهبردهای ارتباطی در این زمینه ، ثبات همکاری با فعالان صنعت و توسعه ابتکارات و انطباق این گونه فعالیت ها را بر عهده خواهد داشت.

آژانس های فدرال متخصصین بلاکچین را استخدام می کند

سازمان های دولتی در ماه های اخیر به طور جدی در پی استخدام متخصصان مرتبط با رمز ارز و بلاک چین بوده اند. وزارت بازرگانی ایالات متحده در ماه آگوست به دنبال استخدام دانشمند کامپیوتری بود که در زمینه مدیریت بلاکچین و مدیریت تشخیص هویت متخصص بود.

خاطرنشان کرد:

نقش اصلی افراد منتخب تمرکز بیشتر بر قابلیت های امنیت سایبری خواهد بود.

در اواخر ماه سپتامبر ، ناسا جای خالی دانشمند داده با متخصص ارز دیجیتال و بلاکچین را در آزمایشگاه پیشرانه جت خود در کالیفرنیا داشت، که وظیفه اصلی آن ساخت و بهره برداری از فضاپیماهای روباتیک سیاره ای و انجام مأموریت های مدار زمین است.

طبق گزارش اخبار ارز دیجیتال در بهار گذشته کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال استخدام یک کارمند اختصاصی جهت ارائه تخصص در زمینه ارز دیجیتال بوده است.

طبق برنامه شغلی در آن زمان SEC اعلام کرده است که در نظر دارد 239،000 دلار در سال برای متخصص ارز دیجیتال خود ، که نقش مشاور در زمینه های مختلف را دارد, بپردازد.

منبع ترجمه :        www.Cointelegraph.com

تهیه و ترجمه :       گروه نویسندگان اخبار ارز

یک نظر
  1. […] استخدام متخصص ارز دیجیتال و بلاک چین در مرکز امور مالی … […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.