اخبار ارز
پایگاه خبری ارز در ایران

قیمت ارز دیجیتال ترون (Tron) طی این هفته 11 درصد افزایش یافته است

27

قیمت ارز دیجیتال ترون (Tron) طی این هفته 11 درصد افزایش یافته است ، در حالی که بازار ارز دیجیتال فکرش را نمی کرد!.

پروژه بلاک چین ارز دیجیتال ترون (Tron)  در هفت روز گذشته 12 درصد افزایش قیمت سکه خود یعنی TRX را مشاهده کرد. در مورد بازار ارز دیجیتال گمانه زنی های زیادی درمورد اینکه چه چیزی در پشت این فشار افزایش قیمت است وجود دارد ، چه این افزایش های قیمت روزانه بسیاری ناشی از فعالیت بنیاد Tron عنوان شده در اخبار ارز دیجیتال باشد یا شاید دلیل آن آخرین وعده جان مک آفی است.

 

اخبار ارز دیجیتال تی آر ایکس

در ساعت 10:15 گرینویچ ، یازدهمین سکه (TRX) در بازار ارز دیجیتال با قیمت 0.016 دلار معامله شد. که در 24 ساعت گذشته 3٪ افزایش یافته است. نمودارها نشان می دهد که این سکه از 26 سپتامبر زمانی که 0.012 دلار بود ، به تدریج در حال افزایش قیمت است و پس از آن در 30 سپتامبر سرعت این افزایش بالا رفت. رمزنگاری كوچكتري در 8 اكتبر ثبت شده است ، و بسياري از آنها تعجب مي كنند كه چه بسا يك عامل كمك كننده – يا حتي يك علت – براي افزایش چشمگیر اخیر قیمت ارز دیجیتال ترون (Tron) باشد.

 

نمودار قیمت TRX:

اخبار ارز دیجیتال ترون
اخبار ارز دیجیتال ترون

 

به طور کلی موج سبزی در حال حاضر وجود دارد که بازار ارز دیجیتال را پوشش می دهد ، با وجود موانع احتمالی بر سر راه دنیای ارز دیجیتال، اکثر مطلق 20 سکه برتر امروز در وضعیت سبز به سر می بردند.

 

منبع ترجمه- https://cryptonews.com/

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.