ارز دیجیتال بلاک چین و نبایدهای سرمایه گذاری

9

نباید های ارز دیجیتال بلاک چین

اجازه ندهید بی ثباتی شما را فریب دهد

بیت کوین و دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثبات هستند . قیمت بیت کوین به راحتی می‌تواند در عرض چند روز به ۱۰ درصد برسد , بنابراین مهم است که خونسردی خود را به عنوان یک سرمایه‌گذار ارز دیجیتال بلاک چین شده حفظ کنید . به یاد داشته باشید, این بازار سهام نیست . ارز دیجیتال بلاک چین مقدار زیادی از نوسانات قیمت روز را تجربه کرده و آن را تایید می‌کند. اگر نوسانات شما را عصبی می‌کند , شاید بهتر باشد ارزش ارز دیجیتال بلاک چین خود را روزانه چک نکنید .

ارز دیجیتال بلاک چین

ارز دیجیتال بلاک چین خود را در مبادلات  نگذارید به مدت طولانی بماند

متاسفانه , در بازارهای درحال ظهور هنوز رواج گسترده‌ای وجود ندارند . حتی یکی از رهبران بازار نیز از حملات سایبری مصون نبوده است . از این رو لازم است که ارز دیجیتال بلاک چین خود را به محض اینکه کسب‌وکار خود را اجرا کردید , مبادله کنید . اگر مبادله‌ای وجود داشته باشد و وجوه شما تحت‌تاثیر قرار گیرد , ممکن است هفته‌ها طول بکشد تا پول خود را بازپس بگیرد ( مشروط بر اینکه این مبادله پول در جهت نقض امنیت باشد ) در این صورت تمام وجوه خود را با هیچ منبع قانونی برای جبران آن‌ها از دست نخواهید داد.

به آنچه رسانه‌ها درباره ارز دیجیتال بلاک چین خصوصاً بیت کوین می‌گویند گوش ندهید

رسانه‌های جریان اصلی ادعا کرده‌اند که بیت کوین بیش از 950,000  بار جان خود را از دست داده‌است . در عین حال , جریان اصلی رسانه‌ها علاقه به گزارش درباره بیت کوین را زمانی که قیمت سرسام‌آور است , دوست دارند چرا که آمار بازدید و کلیک از سوی سرمایه گذاران افزایش می یابد . به طور کلی , وقتی به هر نوع مشاوره مالی می‌رسید , باید نسبت به جریان اصلی رسانه محتاط باشید . همین امر در مورد سرمایه‌گذاری در بیت کوین و سایر صنایع نیز صدق می‌کند . با این حال , منابع رسانه‌ای ارز دیجیتال بلاک چینتان را بسیار با دقت انتخاب کنید , به طوری که فضا برای گزارش غیر حرفه‌ای , تعصبات و مقاله‌های مغرضانه آزاد است .

در گروه های پمپ و دامپینگ شرکت نکنید

گروه‌های پمپ و دامپینگ بسیار رایج در بازار رمزنگاری هستند زیرا دستکاری قیمت سکه‌ها و سکه‌های کوچک cap بسیار آسان است . ممکن است برای پیوستن به این گروه‌ها / طرح‌ها اغوا کننده به نظر برسد , اما جدای از این واقعیت که این عملیات غیرقانونی هستند , شما احتمالا ً به عنوان کسی که از جریان بازی های پشت پرده ی این گروه ها بی خبر است سرمایه تان را از دست خواهید داد .

با حساب مشهور توییتری بیت کوین فریب نخورید

حساب معروف تویی‌تری بیت کوین که بیش از 950,000  پیرو دارد , در واقع در مورد بیت کوین نیست . این یک حساب تبلیغاتی برای پول نقد بیت کوین (BCH) است که به ظاهر توسط خروجی اخبار متمرکز در بیت کوین اداره می‌شود . تازه واردان پس از این حساب ممکن است به این باور برسند که پول نقد بیت کوین همانند بیت کوین است و آن را به جای بیت کوین تهیه می کنند. بنابراین بهتر است که از این حساب پیروی نکنیم . البته , مگر این که شما بخواهید وارد پول نقد بیت کوین شوید .

تلاش نکنید که ” بیت کوین بعدی ” را بخرید

در نهایت , یک اشتباه بسیار رایج از سرمایه گذاران ارز دیجیتال بلاک چین جدید برای پیدا کردن ” بیت کوین بعدی ” است . ” تعدادی از پروژه های ارز دیجیتال وجود دارد که ادعا می کنند بیت کوین بعدی در راه است، که به طور قطع خبری جعلی استو به منظور جذب تازه واردان برای خرید است. تنها یک بیت کوین وجود دارد و سایر آلت کوین ها جزو آن نیست.

 

منبع ترجمه- https://cryptonews.com/

تهیه و ترجمه: گروه نویسندگان اخبار ارز دات کام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.